bugün

kıskançlık ilkel ve vahşi bir dürtüdür ve insana her şeyi yaptırabilir. kıskançlık normal birine olunca sorun oluyor da ilişki yaşadığına duyunca neden sorun olmuyor?
aslında onda da sorun oluyor ama bunu göremeyecek kadar kör oluyorsun.
Seven kıskanır o kadar...! Seven sevdiğinin üstünden gözlerini ayırmamalı.
Öyle bir erkek yoktur.
kendine güvenen erkektir, aynı zamanda kıza da güveniyordur.
Ben geri kafalıyım bu konuda. kıskanmadığın insanı sevmiyorsundur.
domuz eti yemiştir.
vurduruyordur! pardon tutamadım kendimi.
erkek diye bir de yanınızda gezdiriyor musunuz bu sünepe anne kuzularını, kızlar ayıp ama.
Mayonezsiz burger menüsü gibi bişey.
baya bi saydırmışsınız iyi hoşta bu bir karakteristik özellik neticesinde yapım gereği ben de çok rahat ve kıskanmayan biriyim. ha bu demek değildir ki sevgilimi başka erkeklerle yatmasına izin vereyim. belli bir çizgisi vardır. bunu aşmadıkça bir sorun yoktur gözümde.
muhtemelen i ile başlayan şehre mensup insandır.
Sevmiyordur.
Kıskançlık derken barzoluk değil tatlı tatlı kıskançlıklar.
Normal insandır. Kıskanan erkekler genellikle şizofrenik belirtiler gösterir.
öz güveni olan, kıskançlığın gereksiz bir yanılsama ve zayıflık olduğunu bilen erkektir. birlikte olduğu kadına güvenir ve kendinden şüphe etmez. günümüz şartlarında "alfa erkeği" olarak tanımlanan erkek tipidir.
takdir edilesi erkektir. bağlanmadan ayarında sever. zira kendi selameti için kadınlara bu kadar değer verilmeyeceğini öğrenmiştir. bu nedenle onları kullanıp atmak dışında bir amacı bulunmaz. helal olsundur.
Kıskanmayan erkek yoktur kıskanmıyormuş gibi davranıp kendini içten içe yiyip bitiren erkek vardır.
ilkelliğe karşı kılıç kuşanıp savaş açmış adamdır.

Yerine yenisi bulunamayacak, ikamesi sağlanmayacak hiçbir şey yoktur.

Kaybetmekten korktuğunuz şeyi, mutlaka kaybedersiniz.
(bkz: alagavat)
rahattır, mezhebi kauçuk olmuştur, gavattır. ve en kötü sebep ise sizi sevmemesidir. seven insan kıskanır başka bir açıklaması yok. kimisi az kıskanır kimisi de ben gibi çok kıskanır. sonuçta kıskanır.
Alfa gavatıdır.
KıskançlıK yapacağım bir duruma neden olan kadınla işim ne ki. Üslubunu bilsin, kafamı yormasın. Boyuna onunla mı ugrascam? Oraya gitme bunu giyme, şöyle yapma diye. Karşıdaki insan bi cocuk değil sonuçta, yetişkin. Yetişkin olmayı beceremiyorsa, yol verilir rahatlanır.
sevgilisiyle ayda bir lazere gidiyordur.
Kişiden kişiye görüş farklılığı gösterir.

Lakin şahsi fikrim, gevşek erkek tipidir.
sevgilisine fazlasıyla güvendiği için... şaka şaka sevmiyordur, net.
gereğinden fazla geniştir. bu dönemde insanlar babasından harçlık alınca bile sayıyor lan neye güveniyor o kıskanmayanlar.