bugün

görsel

tam olarak budur.
Yurtdışında staj yapmak istiyorum.
Küçük bir karavanla dünyayı dolaşmak. Minimalist olan, hareket halinde bir hayat...
mewtwo yakalamak.
15 nisanda kısmetse.
Ke pe Se Se.
En büyük değil; Ama kısa vadede gerçekleştirmek istediğim küçük çaplı hayalim: Kartal oturuşu ve şpagat hareketlerini tıpkı çocukken yaptığım gibi hiç ısınmadan kolayca yapabilmek. Bir de geri köprü hareketini daha ileri şekilde yapabilmek. Biraz da barfiks çekmek (Ama barfiks çalışınca kalınlaşmamak ve ince kalmak.) Küçük çaplı hayalim, bu. Orta çaplı hayalim: Yabancı dilleri, tıpkı Türkçe dilini konuştuğum kadar mükemmel konuşabilmek. Diğer orta çaplı hayalim: KKTC'yi dünyaya tanıtmak. Ve hem KKTC'yi hem Türkiye'yi AB üyesi ülke yapmak.
Büyük çaplı hayalimi yazmıyorum.
ilkokul aşkımla evlenmek hele bir yaz gelsin hazırlıklara şimdiden başladım.
Sanırım son zamanlarda yaşadıklarım dolayısıyla tamamen kariyer yani maddiyat odaklı hayallerdir, son 2-3 aydır leylaydık efendim gerçeklere uyandık şükür.
Atanmak.
En büyük değil ama sağlam ukte be. O bir lisans travması. Avrupa turu. Nordik ülkeler de olabilir. Bi ben gidemedim kurban olduğumun türkiyesinde. Gözüm açık gi de cek.
Kısa parliement almak. Çok mu kısa oldu ne.
En kısa olanı okulu bitirmek.
Ardından şehirden taşınmak, bir kursa yazılmak ve iş bulmak.
Sonraki adımda da yüksek lisansı kazanmak.
En büyük hayalim sevdiğim adamla evlenip her yere onunla gidip çılgınlar gibi eğlenmek istiyorum.
Eksilenmemek.
Balkan turu.
Maybe one day rabbim.
Uzaya çıkmak. Yapamazsam da metrobüste oturabilmek.
Tek başına kendi evime çıkmak, özgürlüğü diplerine kadar yaşamak.
arabayı satıp mercedes almak..
çok uzakta öyle bir yer var, o yerlerde mutluluklar...
ÇEŞME'DE ViLLA ALMAK.
Okulu bitirmek.
kendi atölyemi açıp tasarım elbiseler satmak.
Avrupa gönüllü programlarına katılarak farklı hayatlar keşfetmek.
yeni bir dil öğrenmek.
Macera dolu ameeeriiikağğ.
vizelere çalışmak istiyorum 2.2 ortalamayla okul bitirmek istemiyorum saygılar
Maddi anlamda getirisi büyük, uğraşı çok olmayacak temiz iş.