bugün

yakışana çok süper gidiyor ya kısa saç. Ben severim kadında kısa saçı.
modern, kullanımı kolay, orta yaşlı hanımlar için daha genç gösteren, uzun dümdüz katsız bir saçtansa kısa ve hareketli bir saçı daha çekici bulduğum modeldir. hayatım boyunca saçlarımı ancak omuzlarıma kadar uzattım ve ne modelini beğendim ne de uğraşmasıyla baş edebildim. her gün düzleştirici ya da maşa yıka kurut. halbuki kısa olunca yıka çık,2 dakikada düzleştir al sana havalı saçlar. hele bir de kuaförüm benim saçlarıma benden çok ilgi duyduğundan kestikçe kısaltmak istiyor, aman dikkat erkek modeline dönüşmeyelim marjinal olacağız derken.
"elbet bir sıkıntının sonucudur
kadınların saçlarını kısacık kesmesi
ve benim şu kış gününde
bir çift patik için çarşı çarşı dolaşmam
hep bir sıkıntının doğurduğudur "
zorunluluktan değil de tercihtense kısa saçlılık; yüzlerine güveniyorlardır.
kışın ensesi üşüyen kadındır.
çok azına yakışan saç modelidir.
meyilli avratlardır uzak durulmalı.
yangında ilk kurtarılacak öneme sahip olan kadındır.
hele bir de küt kesilmiş saçları varsa çok tatlılar.
Psikolojik bir travma gecirip uzun sacini kestirmis olan kadindir. Acinasidir yaziktir.
Yakışıyorsa kafası hafif küçük kadınlardır. kısa saç onlarda enfes durur. adeta bir tatlılık abidesidirler.
punk'ların tercih ettiği saç tipi. modern saç şekli ise omuz seviyesinde olan, avrupalıların tercih ettiği uzunluk. götüne kadar saç uzatanlar türklerdir.
Yakisiyorsa guzeldirler.
özgüveni yüksek olan kadınlardır.
her kadın kısa saç kullanamaz, cesaret ister. ayrı bir havamız var efenim.
ilgi duyarken hep lan acaba eşcinsel isteklerimin yön değiştirip farklı şekillerde beni rahatsız etmesi dediğim durum. gizlieşcinsel diye bi kavram çıkartırsan ve biz homofobik değilim demeye çalışırken lan acaba ben gay miyim sorununuyla bizi yüzleştirirsen olacağı bu. ama tatlılar yani her türlü. resmen özeniyorum saçlarına. kadın saçı kısa olunca ne kadar güzel şekiller alıyor öyle. yumuşak ve güzel görünümlü oluyor. her kadın hayatının bi dönemide kısa saçlı olmanın rahatlığını yaşamalı. amen.
bazılarina cidden cok yakısıyor.bir resmiyet, agırlık kazandırıyor.
hayallerimi süsleyen kadinlardir.
iğrençlerdir, iticilerdir, erkeğe benzerler.
tam benim tipimdir.
birde siyah sacli yuvarlak bi kafasi varsa tadindan yenmez. Imm.
lezbiyen olma ihtimali çok yüksektir.
Fular takarlar, bazılarının sırtında Dağa çıkıyomuş gibi sırt Çantası da olur....
belimi aşan saçlarımı bi anlık depresyon haliyle kestirdikten sonra olduğum haldi.pek bi sevmiştim.tekrar bir depresyon dalgası bekliyoruz kısa saç için.
Bunların saçı da aklı da kısadır.