bugün

(bkz: 1 numara saç)
saçları kısa olan erkeklerdir.*
erkeklerin büyük çoğunluğu.
Diğer saç modellerine sahip erkeklerden kesinlikle daha seksi olan erkeklerdir.*
erkek dediğin kısa saçlı olur.
uzun saçlı erkeklerden daha delikanlı oldukları versus.
hele bir de ense tıraşı her daim düzgün ve temiz olan adam seksilikte nirvanadır. adamlıkta dünya markasıdır. görsel ziyafettir. tut ensesinden bel çukuruna kadar öp diye şeytanın içimize ateş atmasına sebep olan erkektir.
eğer kısa saç yakışıyorsa o erkek yakışıklıdır tezi kızlar arasında yaygındır.
geniş omuzlara, pürüzsüz bir enseye ve arkası yuvarlak güzel bir kafatasına sahip olması gereken erkek.
en harika erkek tipidir. kısa saç insanı dinç ve daha yapılı gösterir, kestirdim diye üzülenlere duyurulur. *
Her şekilde bir kel adamdan daha avantajlı olduğu kesin adamdır.
piyasada istemediğin kadar bulunur seç beğen abla sudan ucuz politikası ile satışı olabilir.
uzun sakal ile kombine edildiginde gideri olan erkektir. yani en azindan ben oyle umuyor ve kestirdim diye teselli ariyorum.
kirli sakal ile muhtemelen yakışıklı görünen erkektir.
Memur erkektir. Yahut liselidir.
Asker olabilir.
Saçlarını uzatmasına gerek olmayan erkektir.

Bitti arkadaşlar, takıntım son buldu.
Uzatmayın.
Has erkektir. Hatunun uzun saclisi erkegin kisa saclisi makbuldur.
asker mi lan bu bakislarina maruz kalir. bes yildir ayni bakis her hafts sonuayni bakis. yeter ulan.
bana kesinlikle yakışıyor. Çevremdekiler de öyle söylüyor. Saçlarım biraz uzayınca kıvırcıklaşıyor ve serseriye benziyorum. Kısa saç net 3 yaş geri atıyor o da cabası. Yazın da rahat. Tarama derdi yok, bere takınca karışma derdi yok. Kalıp gibi. Mis.
Benim o. Hele ki yanları da kırlaştı ki daha bi yakışıklı hissediyorum kendimi.
üniversite hayatım boyunca olduğum kişidir. Rahatlığı paha biçilemez. Yakışana tavsiye ederim. Yakışmayan hapishane kaçkını gibi oluyor.
uğraşmayı sevmeyen, yerine göre tembel ve hımbıllıktan, saç en az sakal kadar erkekliğin şanındandır.
vurdurmayı seven erkektir.

saçını.
saçları üç numara ve kirli sakalı da yakışıyorsa olmuş bu erkeğidir.