bugün

annenin 'senin saçların kıvırcık sana yakışmaz' diye hevesini kırdığı saçtır.
Kınalı yapıncak gelir aklıma yada besleme. ama çok itici olduğu su götürmez gerçektir.
bir türlü denemeye cesaret edemediğim saçtır. tabi ki yakışır. ama kalpten gidiyorum düşününce bile.
bi öğle arasında karar verip sahip olduğum saç şeklidir.
farkında olmadan melis danışmend'e benzedim o ayrı.
yüz hatları güzel olan herkese yakışan saçtır. kullanımı ve bakımı kolay olduğu için tercih edilir.
gerçekten yakışan birinde görüp özenti yaratan ama asla sahip olmadığım saçtır. ne olursa olsun ben bu saçları kolay uzatmadım arkadaş öyle bir depresyona girdim diye çaaat diye kesip atamam.
mecburen kestirdiğim ve uzamasını sabırsızlıkla beklediğim saçlarım.. ah ahh nerde o eski saçlar.
kısa saç karizması denen bir olay vardır.
kısa boylu kızlarda hoş durandır.
Düz saçlar vardır pırasa gibi onlarda şık duran, kıvırcık saçlar vardır onlarda şirin duran, bir de ne olduğu belirsiz bir saç türü vardı tanımsız işte onda kınalı yapıncak gibi duran saç kısa saçtır.
en tarz en rahat saçtır.benim de kesim vaktim geldi.
ilkokulda bit kapan her çocuğun başına gelen felaket bir nevi yaftalanma stili.
arkadaş kadın dediğin kısa saçlı mı olur olmaz! beline kadar hadi bilemedin en az omuzlarda olacak o saçlar. pırıl pırıl güneş değince uçları ışıldayacak her bir adımda dalgalanacak. illa birinden bilmem gerekirse kendimden bileyim hadi. ben de yedim o haltı aylar oldu ki uzamıyor o saçlar. ne yapıyor muşuz gaza gelmiyormuşuz kestirmiyormuşuz.
son dönemlerde aklımı çok karıştıran saç modelidir. kesinlikle uzun saçtan daha havalı ve moderndir bir bayan için.
Cesaret ister. Yakışana tam yakışırda yakışmayanda insana azap çektirir resmen.
türk kızlarının tercih edemediği saç modeli. oysa yüzü güzellere çok iyi gider.
yakışan saçtır.
cesaret isteyen model.
birde bunların beline kadar olan saçı birden kısaltanları var hayranlıkla izleniyorsunuz.
bir zamanlar kısa saç özgüvendir şeklinde kandırılmıştım medya uydurması bunlar kızın uzun saçlı olanı makbuldür bence ki bende uzatıyorum zaten.
Saçın en rahat halidir, sözün de kısası mubahtır, saçında.
erkekler için, güneş gözlüğü ile çok iyi duran saçtır.
güzeldir, rahattır, freshdir.
kadınlarda yakışana çok yakışan yakışmayana bok gibi duran saç stilidir.
beden ve yüz yapısına göre modeli iyi ayarlandığında çok yakışabilir, risklidir.
Belirli kişilere yakışır, mesela bana hiç yakışmaz.