bugün

insanların içinde nasıl rahat ettiklerini anlamadığım giysidir.
Hödük erkek giysisi.
bağ-kur emeklisi olsam, elimde eczane poşetiyle gezsem ya da ne bileyim muhtar falan olsam renk renk kısa kollu gömlekler giyerdim. ama hiçbiri değilim, giymiyorum.
+40 yurdum erkeği giysisi.
abiler gömleği.
(bkz: ince bıyık)
(bkz: kemerlik telefon tutacağı)
(bkz: matrix gözlüğü)
nefret edilen gomlek turu ,kizlarin ve erkeklerin giymesini yasakliyorum.
potansiyel bir francisco lachowski olmadıkça giymeyin beyler. Uzun kollu giyin kolunu kıvırın konu kapansın. +40 yaştan sonra bol bol giyeceksiniz nasıl olsa..
Hiç Yurtdışına çıkmamış sığırların eleştirdiği Gömlek.
(bkz: Nasıl beşir oldum)

(bkz: ezik dedektörü)
Bundan 1-2 sene önceye kadar eleştiren, ıyyy diyen yoktu. Sonraları bunu giymeyin diyen bi iki yazı, twitter muhabbeti çıktı, modadan giyim kuşamdan anlamayan erkekler kızlar bile kötülemeye başladı. Sırf lafı edildi diye.

Yarın bir gün murat boz, kıvanç giyse fotoğrafı çıksa moda olur. Beğenilmese de moda olur.
havalar oldukça ısınmakla birlikte henüz vakti gelmemiştir. sabah ayazı ve akşam serinliği şifayı kapmaya yol açabilir.
Sevmediğim kıyafettir. Gömlek dediğin uzun kollu olur.
görsel
görsel
görsel
Hayaller ,gerçekler şeklinde erkeklerin genel olarak tercih etmemesi gereken gömlek çeşidi.
görsel
Okulda iken dikmeye çalışıp bitirememiştim. ilik açması kaldı bi. Ayrıca manşetli yani uzun kollu gömleğe göre daha kolay dikilir.
Yakismayanda kiro gibi duruyor veya abilere benzeyenler var. Fakat yakışana gayet güzel durur diye düşünüyorum. Bu arada kızlara daha çok yakışıyor.
güzel değil. kadınlarınki de erkeklerinki de.
tam bir çomar işi.
Varoş duruyor.
lanet olası bir şey kadında da erkekte de çok çirkin duruyor. normalde girildiğinde verdiği his :
kamil koç şoförü.
hostes.
Lan oğlum siz sıcakta ne giyiyorsunuz?

Uzun kol giyip katlayacakmışız, sen hiç adana sıcağı yedin mi koçum?

Buhar olursun buhar.

Şu dışlayıcı yorumlar yüzünden kısa kollu gömleğe kötü gözle bakmaya başladım.

Sizin ben önyargılarınızı seveyim...
yaz gelse de ay kıro aman çirkin diye aşağılayanların gözünün içine bakıp gülerek giyip serin serin gezsek dediğimdir.
giyenler kendilerini böyle hissederler;
https://encrypted-tbn3.gs...XrKEq8ZOkal1LLDzKFqwbZ3ED

fakat aslında durum şu şekildedir;
https://encrypted-tbn3.gs...pM6tJ9lfMsrCLdATbWS7HR8AA
Kareli kapri bir, bu ikidir; loser dedektörü.
arkadaşlar ben de inanmazdım hatta en çok karşısında olanlardaan biriydim ama denedim oldu. kısa kollu gömlek giyerdim hiç kız arkadaşım yoktu uzun kollu gömlek alıp katladım kollarını çıktım peşimden kızlar koşmaya başladı ve şimdi bir kız arkadaşım var. çok mutluyum. bu mesajı 1 gün içinde 7 kişiye yolla 7 gün içinde kız arkadaşın olsun. yapın gerçekten oluyor vallahi ölümü öp...
Kesinlikle eşi türbanlı koca gömleğidir ya da erken yaşta dayı olmuş kişi gömleği de olabilir. ikisine de uyuyor şimdi. Tespitin allahı resmen.
güncel Önemli Başlıklar