bugün

kızların kesinlikle itici bulduğudur. uzun kollu giyin sıcak gelirse kollarını kıvırın veya keten gömlek giyin.
oha amma gömülmüşüm yine. bu yaptığım siki de beğenin.
emeklidir ya da devlet memuru falandır. olm gerçekten giymeyin ya berbat bir şey amk.
Giyilen gomlege giyen kisiye gore estetigi degissede "pistik be " temali havalarin belirtisidir . Terlemek muhtemelken uzun kollu caka gomlegin kollatini katlamaya tahammulu kalmamistir belkide .
Kollarımızı g.tümüze sokalım isterseniz kızlar. Ne bok yiyelim anlamadım. O da mı kötü bişeymiş amına koyayım!?
tek renk oldu mu güzel oluyor aslında.
(bkz: seks yapmıyorum gömleği)
en son ilkokul mezuniyetinde giydiğim ben'dir. ondan sonra uzun kollu hep. sıcaklarda uzun kollu gomlek kollar sıvanır ve giyilmeye devam edinir. emeklilik yaşım geldiğin kısa kolluları çıkartırım artık. swf.
45 yas ustu olmasi olagan olan erkektir.
Aklima direkt ismail turut'u getiren erkektir.
cum bucket olmuş erkektir.
berberine sürttürecektir çıplak çıplak.
Ben yazin kisa kollu gömlek giyerim.
giymeyin, giydirmeyin, giyenleri uyarın.

şimdi sen bu satırları kısa gömlekle okurken ben seni rencide ediyor olacağım
göbekli otobüs şoförü itemi.
uzun kollu gömlek giyen erkekten bir farkı olmayan erkektir. gömlek seven birisiyim yazın uzun kollu gömlek mi giyeceğim? *
Normalde nefret ederim hiçbir kuvvet de giydiremez ancak geçen ay özdilek mağazasında karşılaştığım kısa kollu gömlek devrim niteliğinde güzeldi. Bundan sonra giyeni yargılamayacağım.
cirkindir muhtemelen.