cirkindir muhtemelen.
Normalde nefret ederim hiçbir kuvvet de giydiremez ancak geçen ay özdilek mağazasında karşılaştığım kısa kollu gömlek devrim niteliğinde güzeldi. Bundan sonra giyeni yargılamayacağım.
uzun kollu gömlek giyen erkekten bir farkı olmayan erkektir. gömlek seven birisiyim yazın uzun kollu gömlek mi giyeceğim? *
göbekli otobüs şoförü itemi.
giymeyin, giydirmeyin, giyenleri uyarın.

şimdi sen bu satırları kısa gömlekle okurken ben seni rencide ediyor olacağım
Ben yazin kisa kollu gömlek giyerim.
berberine sürttürecektir çıplak çıplak.
cum bucket olmuş erkektir.
Aklima direkt ismail turut'u getiren erkektir.
45 yas ustu olmasi olagan olan erkektir.
en son ilkokul mezuniyetinde giydiğim ben'dir. ondan sonra uzun kollu hep. sıcaklarda uzun kollu gomlek kollar sıvanır ve giyilmeye devam edinir. emeklilik yaşım geldiğin kısa kolluları çıkartırım artık. swf.
(bkz: seks yapmıyorum gömleği)
tek renk oldu mu güzel oluyor aslında.
Kollarımızı g.tümüze sokalım isterseniz kızlar. Ne bok yiyelim anlamadım. O da mı kötü bişeymiş amına koyayım!?
Giyilen gomlege giyen kisiye gore estetigi degissede "pistik be " temali havalarin belirtisidir . Terlemek muhtemelken uzun kollu caka gomlegin kollatini katlamaya tahammulu kalmamistir belkide .
emeklidir ya da devlet memuru falandır. olm gerçekten giymeyin ya berbat bir şey amk.
oha amma gömülmüşüm yine. bu yaptığım siki de beğenin.
kızların kesinlikle itici bulduğudur. uzun kollu giyin sıcak gelirse kollarını kıvırın veya keten gömlek giyin.
Kolları kıvırmak varken kısa kollu gömlek nedir arkadaşım.
Şimdi dar paça pantul ve Babet giy tam olsun.
Erkek midir bilinmez.
Memur olması muhtemeldir.kısa kollu gömleği giyen birey ergense, ebeveyni memurdur.
erkek değil o ya amcadır, ya dededir.
emekliliğine sayılı günler kalan amcadır o yoksa giymez gençler.
Kol çapı 36cmden fazlaysa giymesinde bi sakınca yok bence.
şimdi bunların 2 tipi var bir tanesi klasik dedelerin giydiği kare bol gömleklerden giyenler onlara lafım yok genelde yaşlıları tontiş olur gençleri de memur olur, köy öğretmeni olur ne biliyim zararsız tiplerdir.

ama bir de nasıl desem canlar yaktığını düşünen collezione, rodi tarzı slim fit cepli kısa kollu gömlek giyenleri vardır ki ahahaha evlerden ırak barzo team.
vurduruyordur dıyen yazar bu konuda deneyımlı sanırım. fit bi yapım var ve bir çok gömleğim dardır. kısa kollu olanları dar oladugu ıcın gıyıyorum. ne barzoyum ne de fem ogretmenı. ne de çocuk gibi gösteriyorum.. sevdiğim için giyiyorum ve kımsenın ne dedıgı zerre umrumda değil.