bugün

ölün. bir gün ayak altında, arabamın altında en kötüsü de benim yatakta altımda kalacaksınız diye çok korkuyorum. bu utançla nasıl yaşarım ya. düşünsene ben ki bugüne kadar 1.72 nin altında kızla yatmamışım tövbe.
Kadının boyu erkeğin umrunda bile değildir. Olmamaşıdır da. Boyunuzu beğenmeyen ve bunu hissettiren bir adama da meyletmeyin. Yaramaz. Sıkıntı bu yöndeyse derhal vazgeçin kendinize yüklenmekten.
sizden 5-10-15...-30 cm uzun olmayı size yaşam, giyim, ilişki tavsiyeleri vermek için yeterli gören kimseden tavsiye almayın.
yoğurt yeyin.
kendinizden uzun boylu olan kızları kıskanmayın. onlar sizi her türlü kıskanacaktır zaten.
birinci kural kendinizle barışık olun. ikinci kural ise otuzlu yaşları geçtikten sonra kalsiyum-vitamin d kombinasyonu almayı ihmal etmeyin. bunun menapozu var, osteoporozu var. sözün özü beterin beteri var. ha kendinle barışık olma sözünü de yanlış anlayıp sikletinizin üstünde gereksiz özgüveniniz olmasın.

(bkz: götü yere yakın olandan korkacaksın)
uzamaya çalışmayın minyon kızlar tatlıdır.
Gencligime verin.
Boyu çok kafanıza takmamaya çalışın. iradeniz ve zekanızı yükseklerde tutun yeter.
tahta bacak kullanın.

görsel
boyunuzun kısalığını takanları asla takmayın.
Bodur tavuklar toplanmış kendilerini pohpohluyor.
Bunu yapmayın kıslar.
170 civarı erkeklere bakın! ulan kendi türünüzle ilgilensenize, kızın 155 boyu var önünde 172 ben dururken 190 lık adamları kesiyor.
Götü yere yakın olandan korkacaksın.
Ayrıcalığınızla övünün.
topuklu giymeyin.
Siz kolay mı sanıyorsunuz kısa olmayı. Dünya aşşagıdan bakınca daha büyük.
Kısa erkeklerle ilgilenin, uzunlar neyinize sizin bacım, kısa erkekleri üzüyorsunuz sonra.
kısı bıylı kızlırı tıvsıyılır.
(bkz: Beni bulun)*
zıplayınca boyunuz uzamıyor merak etmeyin.
Abartılı topuklardan vazgeçilmeli.
Bol paça ya da ispanyol paça tarzı pantolonlardan uzak durmalı.
Bileklere kadar uzanan, bol kesim elbiseler çöpe.
Enine çizgiden bahsetmeye gerek yok sanırım.
Bu maddelerin tersini uygulayan minnoş hatunlar, elinde pankartla, " ben kısayım!" diye gezen, göz zevkimizi yerle yeksan eden hatunlardır.
Kendinizi en yakın balkondan atın.
Balkon yoksa camdan atın.
O da yoksa duvara kafa atın. Daha ne diyim.
Çok takmayın kafanıza be. Herkes uzun olmak zorunda değil dış görünüş yalan dolan işinize gücünüze bakın kızlar öpüldünüz, kısa boylu herkese ithafen. tutup böyle illa kızlı olacak ya bu başlıklar.
dolmuşa binmeyin ayakta milletin koltuk altını koklamak zorunda kalıyosunuz uzayın da gelin size de yazık be kardeşim.