Biz sizi olduğunuz gibi kabul ettik siz de kendinizi olduğunuz gibi kabul edin. Su platform topuklu ayakkabı giyme israrinizdan vazgeçin. Sonra ortada geceden kalma gibi dolaşıyorsunuz.
önemli olan boyu değil işlevi. Biraz cilve, biraz özgüven her şeyi halleder.
ben 180ken kendi boyuma uygun sevgili bulamıyorum siz kapıyosunuz çünkü. hakkımı helal etmiyorum, beter olun.
bir " puf " kadar şirin ve gereklisiniz. gam yok.
uzayacağız diye tuğla giymeyin kızlar. yapmayın bunu kendinize. kendinizi olduğunuz gibi sevin.
Giymeyin o 5 katlı apartları.ya kısaysanız ne olmuş yani,giyin spor ayakkabılarınızı o dümdüz sandaletlerinizi oh mis.
Bana doğru gelin eheh.
seksi değilde şirin bir şekilde giyinmeniz daha ilgi çekici olur.
olduğunuz gibi davranın , malzeme ortada .
Saçınızı uzatmayın, hepten kısa gözüküyorsunuz.
çevrenizdeki alaycı insanları dinleyerek boyunuzu dert edip yanaşmayın uzun topuklu ayakkabılara. unutmayın; uzun olmasa, nasıl bilinirdi kısanın kıymeti.
(bkz: kısa boylu kızlara hakaretler)

entrylerde gördüğüm tek şey hakaret insanların diger insanların ellerinde olmayan imkan ve durumlarına karşı saygısızca alaycı ifadeler kullanması gerçekten üzücü. kısa boylu kızlara tavsiyem değersiz insanların saçma sapan sözlerine kulak asmamaniz ve de çekinmeyin kimseden.
sizden uzun arkadaşlarınıza topuklu ayakkabı giyme diye baskı yapmayın .
kızlar nolur şerefinizle kısa kalın ya kafanız kadar topuklu giymeyin. hem öyle kısa ve minnoş kız seven çok *
Asla zenci bir insanla beraber olmasınlardır. Zenci kişinin penisinin kızın ağzından çıkması pek hoş olmaz sonuçta.
ne tavsiyesi amk çok biliyonuz siz. sanki minyon bi tipten reenkarne olmuşlar amk.
güzel görünmek için topuklu ayakkabı giymek zorunda hissetmeyin, boyun güzellikle alakası yoktur. topuklu ayakkabı güzel görünüyor o ayrı bir konu.

vücut orantınız düzgünse boyu 2 metre de olsa istediğiniz kişiye yürüyebilirsiniz.

bide erkeklerin sizi daha masum gördüklerini unutmayın, çoğu uzun erkek uzun kızlarla sadece seks hayal ederken kısa kızlarla uzun ilişki düşünür. bunun sebebine inerdim ama çok uzun oluyor. o yüzden onların sizi koruma iç güdülerini kullanın.

not: boyum 1.57 bu güne kadar sayamayacağım kadar 1.80'den uzun erkekten teklif aldım. kendinize bakın ve özgüvenli olun yeter gerisi çorap söküğü gibi gelir.
bol bol süt için evet.
Uzayın.
Hadi canlarım, hadi güzellerim. Boyunuzdan uzun hayaller kurmayın e mi ballarım?

görsel
Boyu olup aklı olmayan dan mi tavsiye alalım, Rabbim bir yerden alıp bir yerden kısıyor sonuçta, akıldan kısmamış bizde.
Boyunuzla dikkat çekemeyeceginizi anladığınız için lütfen makyajin ve parfümün ırzına geçmeyin ya.
Aldığım parfüm kokusunun nerden geldiğini anlamak için kafa egzersizi yapıp sizinle ve fondötenden kalıp tutmuş yüzünüzle karşılasınca kilitlenip kalıyorum şaşkınlıktan. Şükür ya rab...
Hostes olmayın.
Şu kızlara güneşimi kapatıyor gerekçesi ile hiçbirine zarar verme içgüdüm olmuyor ya. Hepsini sevesim okşayasım dizime oturtup saçlarını tarayasım geliyor. Ah şu anaç ruhum.

Kızlar, komplekslerinize bağlı olarak o giydiğiniz topuklularla ceylan gibi sekerek yürümeyin. Lütfen.
Akıllı olun ve sütun bacaklı kızları zekanızla pataklayın.