bugün

sorundur. yok ne yaparsam yapayım yiyince midem bulanıyor. tavuk eti, balık eti tamam ama koyun, sığır eti yiyemiyorum.

yanlış anlamayın şu modern olmak için falan "bön vöjötöryönöm" diyenlerden değilim. sıradan bir anadolu insanıyım. ama yok. Döner, lahmacun falan tamam da saf yemek (kavurma mesela) halinde veya bir yemeğin içinde olunca yiyemiyorum.

hele de erkekseniz büyük derttir efendim.
Aslında yemesem daha iyi ama vejeteryan yaşam Tarzı bilemedim.
Fiyatlardan dolayı bir çok insanın yaşadığı durumdur.
Ayni durum bende de var. Sucuk kofte lahmacun kebap yerim hatta severek yerim. Tavuk balık da tamam ama eti pirzola biftek veya yemek halinde yiyemem.

Askere gidince ne yapicam bilmiyorum. Adamlara al bu eti kofte yap diyemem ya. Belki de bu yuzden askerligi erteliyorum.

Var midir psikolojik bi çözümü bilmiyorum da. Büyük problemdir.
Ben de kırmızı eti yiyemiyorm. işin garibi kırmızı etin veya suyun girdiği hiçbir yemeği yiyemiyorm vejeteryan değilim tavuk eti ve balığı çok severimama işe kırmızı et girdi mi yiyemiyorm daha da kötüsü süt ve süt ürünleri de yiyemiyorum. Hayatımı çok etkiliyor yiyecek yemek bulamıyorm çoğu zaman ileri de evlenirsem eşime ve çocuklarıma yapmak zorundayım bir bilgisi olan varsa yardım edin lütfen yoğurt yemek istiyorum