annem sayesinde izlemeye mahkum kalıyorum.
Görüyorum ki anneler yüzünden izleniyor nalet olasıca dizi. Ve bütün anneler şu an transa geçti.
kemalim yapmaz.
izleyenlerin beyninde sorun oldugunu dusundugum dizi...
Atv dizisi konu olarak güzel ama işleyiş olarak yoran bir dizidir. Bir dizide her bölüm ağlanır mı yahu?
son zamanlarda izlemeye başladığım, her bölümünde farklı bir acı, gözyaşı olan dizidir. Yalnız dikkatimi çeken, her acı çok çabuk unutulur. En kötü olaya bir bölüm üzülürler, sonra yeni bir olay. izlemesi güzel.
(bkz: mesudee kız kocanı karşıla)

bunu diyen pişman olup şunu da dedi;

"ben de yatalak kadınında karşılama bekliyorum"
dizideki tek güzel şey müziği amk.
Her fragmanında kadının birinin "Kemalim yapmaz !" dediği dizi. Sanırım sürekli aynı senaryoyu işliyorlar. Tiksinç doğrusu.
izdivaç programlarını izleyenlerin izlediğini düşündüğüm beyin öldürgeci.
Az önce izlediğim fragman ile bir daha sevmediğim dizi.

Ne saçmalık öyle kızı kollarından bağlayıp da sürüklemek. Bir de bunu bir dünya insan izliyor küçük büyük fragmanda olsa. Bilinç altına işleyince böyle böyle kötü nesil yetiştirmiş oluyoruz.
Her bölüm ağlama, bağırma ve tokat atma şeklinde ilerleyen dizi.
kızlar sözde dizide 16 yaşında ama öyle bir senaryo yazmışlar ki her fragmanda ayrı biri mapusa girip çıkıyor. Bizim millete dramlı, ağlamaklı dizi olsun yeter.

Öyle olduğuna bakmayın sağlam kitlesi var. Total rating sonuçlarına göre %1-1.5 gibi farkla içerde dizisinin ardından pazartesi günleri genellikle 2. oluyorlar.
Ne zaman açsam herkesin ağlak surat olduğu dizidir.
Nefret ettiğim ama kardeşimin şuanda izlediğinden mecburen izlediğim dizi.
Bizim millet ne istiyorsa içinde barındıran dizi.
aşk, dram, kötülükten ölmek üzere olan bir karakter ve saf iyilik perisi fakir başlayıp sonradan zengin koca falan bit şekilde yardıran genç kızlar.
Adam üvey kızına göz koyuyor ve polis bir şey yapamıyor. Adam, benden kurtulamazsın polis bana bir şey yapamaz diyor. Ne demek bu?
Ulan resmen tecavüzcülere, sapıklara, pedofililere cesaret veriyor amk.
izlemeyin izlettirmeyin lan.
atv de yayınlanan acıdan bağırmadan ağlamaktan başka hiçbir şey olamayan dizi müsvettesi.
bunu yazanların acilen kontrol altına alınması lazım. evet.
Diziler içerisinde izlediğim tek dizi.
Arkadaşlarla oturduk aptalların aptalları onca karakter arasından en aptal hangisi ona karar verdik: Sürpriz matırfackırlar meral çıktı.

Sonra dedik ki bunları yazanlar senaristler, asıl aptallar onlar.

Sonra dedik ki, bu aptalların aptal karakterlerini izleyenler bizler, o zaman en aptal biz olmalıyız dedik ve konuya noktayı koyduk.

Her sahnesinde muhakkak ama muhakkak birinin gözyaşı döktüğü dizi.
Bugün günlerden... Şaka şaka gene anne zoruylan izliyorum.. Daha dizi başlamadı ama ben şimdiden ağlama seslerini duyabiliyorum..**
90 dakikanın 89unda ağlama olan dizi.
Bizim millet böyle seviyor.
Beni çok güldüren dizi.

Bu hafta bir takip sahnesi vardı evlere şenlik. Geceyarısı kocaman, karanlık ve bomboş bir yolda, eşek gözü kadar kocaman farıyla bir motosiklet, öndeki arabayı bir metre geriden takip etti ve bunu müthiş bir gizlilik içinde yaptı ahuhahuh. Takip ettikleri arabanın içinde, sürücünün yanında gitseler daha gizli bir takip olurdu o kadar yani.

O kadar salak bir dizi ki, yerle bir olmuş kaza yerine bakakalmanız gibi gözünüzü ayıramadan izliyorsunuz.
başladı merak etmeyin. ke-mal'in mallıklarına son hız devam. izlemek istemiyorum ama mecburum. öldürün beni.