yüksek ihtimal allah rızası için yapmıştır.

+18

http://www.gityat.com/s/m...ilicla-sirtina-vuran-adam

müslümanlar neden bu kadar gaza gelir hiç anlamam. şu hareketi gösteriş diye dünyada başka kimse yapmaz.
allah rızası için yapmamaktadır. ayrıca müslüman da değildir, şiidir.
saçma sapan adamdır. insanlar islamı böyle biliyorlar bunlar yüzünden.
tanrı onun uğruna yapılanlar yüzünden, yapanları asla affetmeyecek.
uykumu açmış videodur. böyle bir dangalaklığı mallığı beyin amcıklamasını rüyanızda göremezsiniz.
müslümanları temsil eder. sonuçta şia görüşü ve şii'ler hristiyanlara veya yahudilere ait değil.

ayrıca şiddet açısından şiiler sünnilerden daha duyarlıdır. en azından sadece kendilerine zarar veriyorlar.
kafayı yemiş birisin yaptığı bir şeydir, olayı müslümanlığa bağlamaya gerek yok. bu adam kendini öldürmüşte olabilir. bu apaçık intihar olmuş olur. intihar edenin islmadaki cezası bellidir.
en sağlam iğrençlik videolarına midesi dayanan ben, bu videoda ellerimi yüzüme kapattım. "lan bunlar napıyor amına koyayım" dedim. bu nasıl bir şey lan.
sapın şii kerbela ayini...

bunların islamla alakası yok.
ızdırabını sikeyim dedirtecek video sırtıma elleyemiyorum. am gibi ayrıldı adam.
insan cahil olmayagörsün.
benim kaldıramayacağım şey yoktur diyen bünyeye o koca kesik koca bir nah çekmiştir. hay amk gitmez de şimdi bu gözümün önünden.
bunun allah aşkıyla da islamda da uzaktan yakından alakası yok. bu mazoşizmi özgürce yaşamak için dini alet etmektir. bu arada sonuna kadar izleyemedim o ne amk öyle?
bütün şiilere yorulmaması gereken durumdur. ayrıca mide bırakmamıştır izlediğimden beri mide bulantım geçmedi.

ekşi sözlük'te yazdığına göre pakistanlıymış.
Beyni olmayan insan türü.
(#18189306)
böyle insanlar hala yaşıyor mu dedirten video.
(bkz: yobaz)
beyin fukarasıdır. hiç bi dinde böyle bişey yoktur. hatta allah vücuda zarar vermeyi haram kılmıştır. o herifi şiddetle kınıyor ve mal mısın? diye sormak istiyorum.
dincilerin ne hale geldiğini gözler önüne seren video.
dinle kafayı bozmuş mal insandır.
şiilik mezhebini dünyaya yanlış tanıtma amacı güden bölücülerin dağıttığı videonun kurbanı olan adamdır.şiiliği abuk subuk videolardan öğreneceğinize götünüzü kaldırıp halkalı aşura meydanına gelin ve sağlıklı,güvenilir bilgiler edinin.
akp seçmenini özetlemiştir.

aynen akp seçmenin de allah rızası ve allah aşkı için salladığı her şey kendilerine vadi gibi yaralar açıyor. ama farkında değiller.
beyni yıkanmış, müslümanlıkla alakası kalmamış yaratıktır. insan demeye bile dilim varmaz.
Allah'ın Elçisi (s.a.v.)şöyle buyurdu:
"insanlardan çoğunun kıymetini bilemediği iki nimet vardır: Vücut sağlığı ve boş vakit."

“Kendi ellerinizle kendinizi tehlikeye atmayın.”(Bakara, 2/195)

“Allah her şeyde/her konuda ihsanı/iyi davranmayı emretmiştir. Kim kendine veya başkasına zarar verirse, iyi davranmamış ve Allah’ın ihsanla ilgili emrine aykırı hareket etmiş olur.”(Müntedeyatu mevkii’l-Ezher)

Evet efendim bu insanların ki müslümanlıksa o zaman inandıkları tanrıya ve peygamberine karşı çıkmış demektir.
zaten hakkında söylenmesi gerekenleri herkes söylemiş. üstüne daha fazla kendisine hakaret etmek istemediğim sapkın kişilik. yani kendisine ne bok ettiği gerçekten hiç umrumda değil ama bu adamlar yüzünden bazı gerizekalı islam karşıtları çıkıp bunu islam'a mal ediyor. sanki hz. muhammed çıkıp da arada boş zamanlarınızda sırtınızı kılıçla kesin demiş gibi bu adam ve onun gibilerin yaptıklarını islam'la bağdaştırmak düpedüz şerefsizliktir. yaptığı bu zeka yoksunu hareketle bu adam, hem inandığını iddia ettiği dinin kurallarına uymadığı için, hem de müslüman olmayan insanlara karşı islam'ın imajını zedelediği için günaha girmiştir ve elbet hesabı kendisinden sorulacaktır.

NOT: henüz izlemediyseniz, izlemeyin.