bugün

Dindar gençlik çalışmalarının neticesinde ortaya çıkmış düşünceler. inancı gereği başını örtmüş ama içinde ki pisliği atamamış. Bir kadın bu düşüncelere nasıl bürünebiliyor şaşırıyorum doğrusu. Sosyal medyada didik didik hakaret arayan savcılar sessiz.
görsel
Suca azmettirme suçu işleyen bir Psikopattır.

Hayale bak. Erkek olsa gidip tecavüz edecekmiş. Bunu yapamadığı için tırcı kankalarını azmettirmeye çalışıyor
orospu çocuğudur özür dilerim.

türkiye... son 10 yılda kadına şiddette artış... biz çoğunlukla erkekleri suçlardık ama böyle gerikafalı, şiddeti ve tecavüzü bir ceza olarak gören soysuz bayanlar da var. bayan dedim, bu lafı sonuna kadar hakediyor. o başına örttüğü kırmızı türbanın altında beyin yok, onu gizlemeye çalışıyor. din min yalan bunlarda.

her canlı; insan olsun, hayvan olsun, bitki olsun, yavru olsun, çocuk olsun, kadın olsun, bebek olsun, erkek olsun, yaşlı olsun, türk olsun, yunan olsun, kürt olsun, akpartilü olsun, terörist olsun, chpli olsun, atatürk olsun, tayyip olsun, peygamber olsun, kafir olsun, deist olsun... yaşama hakkına sahiptir. sonra bu hakkın içinden insan hakkını alırız. onu da böleriz. kadın insan hakları doğar. kadın insandır, erkek de öyle. cinsel suçlar..
tecavüz
taciz

istemediğiniz, sevmediğiniz, fikir ayrılığına düştüğünüz bir kimsenin hakkını çiğ ne ye mez siniz.

kul hakkı birkere, umarım bu insanımsı kendisini müslüman yada başka bir din grubundan saymıyordur. insan da saymasa iyi. sorunlu amcık.
sevgisiz kalmış, sevgiyle tanışmamış ve bu yüzden bir türlü büyüyememiş kadın beyanı.
burdan bi magduriyet cikar.

"benim turbanli bacimin duhul fantazilerini yerine getirmediler. bu bi zulumdur".
üzüldüm ben aslında. ne hayatlar var ya. kızcağızın savaştığı psikolojiye bakar mısınız? Büyük ihtimalle en yakını tarafından cinsel istismara uğramış, yoksun, hep itilmiş kakılmış, bildiğin zavallı.
tecavüzü bir bakıma meşru kılarak yıllardan bu yana bu vahşet yüzünden hayatı kararan kadınlarımıza büyük hakaret etmiştir. nasıl bir kafadır ki bu böyle düşüncesizce kelimeler sarfedebilir. keşke güvenebileceğimiz bir adalet olsaydı da, teslim edebilseydik. Şu an teslim etsek 2 güne kahraman ilan ederler.
toplumda kraldan çok kralcılık oynamanın en son örneğidir.
aynı bir pc oyununda puan toplar gibi insanlar otoriteye karşı şirin görünmek puan toplamak, kraldan daha kralcı olarak yaranmak fayda ve çıkar sağlamak için artık insanlıklarından vazgeçmişlerdir.
toplum yozlaşmıştır.
15 sene önce ile bugün arasında kayıplar çoktur.
ne orjinal olarak türk kaldık, ne avrupalı olabildik nede iyi müslüman olmayı becerebildik.
çakma bir çin malı kopya gibiyiz, biraz ondan biraz bundan ve sonuçta özümüzden uzaklaştık.
bizi biz yapan değerler yok artık.
türküz doğruyuz demek bile kaldırıldı.
korkularımız çıkarlarımızın önüne geçti.
ahlak azaldı.
ana trend dini inanışı yüksek olanlar ülkeyi yönetirse daha iyi olacak idi ama daha kötü oldu.
bu zincirlerin son halkasıdır bu hanım, çok kızmamak lazım, bundan daha kızılacak şeyleri yadsıdık, kabul ettik.
kılıçdaroğlu'na tecavüzü doğru bulmuyorum. hangi gerekçeyle?
görsel
Kılıçdaroğlundan özür dilemiştir.
" ne dilersen komşun o gelir başına " kuralını işletip ilgi beklemektedir belki de.
nasıl bir fantezi dünyası varsa, düz nefes edecek, soluğunu kesecek, başını döndürecek felan. ben erkek halimle böyle tasvir edemem cinsel ilişkiyi.

kişi demekki kendinden biliyor işi harbiden. bu ablayı böyle doyururlar ancak herhalde.

birde bunu tecavüze bağlıyor. allah bunlar gibilerden korusun herkesleri.
Kendisi alisik oldugundan tecavuz esnasini guzel betimlemis. Ardindan ozur dilemis adami boyle dize getirirler iste.
suça azmettirmektedir. yaptığı şey yanlıştır, suçtur.
Kendisininki yol geçen hanına döndüğünden yoğunlugunun azalması için alternatif yol aramaktadır.
Cehape halkı kin ve nefrete sürüklüyor yea, ensar vakfı ve imamhatip liseleri ülkemizin göz nurudur yea.
aynısının kendisine yapılmasını dilerim. otobanda ateşini söndürecek dümdüz edecek felan.