bugün

işte cehape zihniyeti dedirtmiştir.

--spoiler--

edinilen bilgiye göre, kocaeli'nde market işletirken kız çocuklarına cinsel istismarda bulunduğu gerekçesi ile geçen yılın mayıs ayında tutuklanan kılıçdaroğlu'nun ablasının oğlu h.ç. ve 2 arkadaşı hakkında hüküm verildi. kocaeli 2. ağır ceza mahkemesi'nde görülen duruşmada kararı açıklayan mahkeme heyeti; m.d (13), ö.n.k (12), a.ö (11) ve m.e.'ye (14) cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle h.ç.'yi 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı. h.ç.'nin evli ve 3 çocuk babası olduğu öğrenildi.

--spoiler--

http://www.iha.com.tr/hab...cizden-tutuklandi-181796/
nedense akp'nin çocuk istismarı komisyonunu reddetmesi sonrası gündeme gelmiş büyük ihtimal sallama haberdir.
Yine akıllara gelmiştir. Hdp hariç tüm siyasi partilerin zihniyetini ortaya koymuştur. Açık ve net.
Biz solcular gibi namussuz, şerefsiz değilizkı kardeş şimdi bunu alıpta tüm solculara mal edelim. O bizim ahlagımıza aykırı.
Ancak analarını, bacılarını, karılarını düşünmeyen namussuzlar bir kişinin yanlışını herkese yüklerler.
ulan şerefsiz ahlaksız biri bok yiyor, tüm camia ceremesini çekiyor.
allah onun da belasını versin. komisyon kurulmasına hayır diyen herkesin de.
allah hepinizi kahretsin şerefsizler!
kimin tecavüzcüsü iyi yarışına mı başladınız?
görsel
Fos haber.

Hadi sizi kırmayalım inanalım amk ulan dallama ablasının çocuğu diyor evladın babaya kardeşin kardeşe benzemediği bir dünyada yeğen dayiya benzemek onun yolundan gitmek zorunda mi?

Ablasının oglu isterse işidin isterse pkknin başında olsun evli üç çocuk babası koskoca adamın hareketlerinden dayisi kılıçdaroğlu sorumlu tutulabilir mi?

Biri suç işler kılıçdaroğlu ailesinden o da nüfusunu kullanır örtbas etmeye çalışır yargıya müdahale ederse gel kılıçdaroğlunu beraber gömelim burada hatta yetmez çıkalım ankaraya yürüyelim.

Adam gibi siyaset yapın sikikler.
ensar vakfı'nı savunmak isteyenlerin sunduğu kontra taciz şeysi.

iyi de bundan kılıçdaroğlu'na ne?
yani kılıçdaroğlu'nu bağlamaz bu pislik.

chp ve kılıçdaroğlu'nu sevmesem de, kılıçdaroğlu bu pisliğin üstünü örtmeye çalışacak, "aman yeğenim yapmış mazur görün" diyecek bir adam değil.

bugün mecliste "çocuk istismarı araştırma komisyonu oluşturulsun" teklifine kılıçdaroğlu evet dedi, hayır diyenler kim?
yerlerde sürünen ahlak seviyesinin tutunma çabaları.

(bkz: bi siktirin gidin artık)

ulan deve ortaya çıkan, bilinen 45 tecavüz olayı var. ve bunu aklama çabasında bokunuzda çırpınıyorsunuz hala. bari susun, susun. bu pisliği örtmeye çalışmayın. biz birilerinin bişeylerinin ne yaptığını da biliyoruz, bunlara siz çanak yalayıcılarının hiç ses çıkarmadığını da biliyoruz. bokunuzda boğulacaksınız, hiç debelenmeyin.
kim suç işlerse cezasını çekmelidir. peki, ama yeğeni suç işledi diye kemal kılıçdaroğlu'nun onu kurtarma çaba gösterdiğini söyleyebilir misiniz ?

şimdi bakalım yargıya bilal'inden tut bilmemne bakanına kadar etki yapmaya çalışan akp takımının koruyup kolladığı ensarcı takımı çocuklara tecavüzden ceza alacak mı ? gündemde olan sorun bu.
tacizin hiç bir savunması olamaz ancak haberde diyor ki istismardan tutuklanmış, bakın ne diyor ak-itler tutuklanmış yani ceza almış, ört pas etmemişler, bahane uydurulmamış, kollanmamış.

not: chp li değilim. insanım
2011 haberi.

yıl 2016.

söyleyeceğim bu kadar.
oh ne güzel .

din kursunda tecavüz olayı makul olayı oldu .

oohhh çok şükür bu haberi bulana.
kılçdaroğlu ile ilgisinin ne olduğu anlaşılamayan olayın başlık halinde çıkmasıdır. zavallısınız.
" bir akp li sıçtı " haberi çıksa hemen kılıçdaroğlu'nun yeğeni de sıçtı haberini sıçacakların sıçmıklarıdır.
ensar vakfı ile alakalı ortalığa salyalarını akıtan hatta ensar vakfına sponsor olduğu için turkcell hatlarını kapattıran solcuların, mesele kemal kılıçdaroğlu olduğunda ne kadar ikiyüzlü olabileceklerini gösteren eylemdir.

Tanım: solcuların samimiyetsizliğini gösteren 85 milyon eylemden yalnızca biri...
işte sizin gibi şerefsiz ve karaktersiz olmadığımız için "tüm solcular, aleviler, kürtler ve chpliler tacizci..." demiyoruz.
trollerin ve çocuk tacizcilerinin hepsi de orospu çocuğudur.
Bir yanlışın başka bir yanlışla kapatılma çabasıdır.

Olay isterse bugün olmuş olsun (ki 45 yıl önce olmuş amk) benim uzaktan kaç tane akrabalarım, kaç arkadaşlarım itlik pislik sapıklık peşinde, kaç ergen kuzenim vatsaptan memeni aç yazıyor belki. Ben bütün akrabalarımdan sorumlu muyum. Ben annemin babamın çocuğumun hatasından bile sorumlu değilim bırak yeğenimi hıdısının dıdısını.

Biz bi sapıklığa parti gözetmeden tepki verebiliyoruz, ben bu akp kitlesi kadar şartlanmış, beynini yemiş, siyasetten insanlıktan ahlaktan anlamayan insan görmedim, hiçbi insanlık tarihinde okumadım denk gelmedim. Harbiden allah yardımcınız olsun.
Bu olayın kılıçdaroğluyla alakası ne diyenler orospu çocuğudur.

Ulan piçler ensar vakfında ki bir piç yüzünden akp ye demediğinizi bırakmadınız. O zaman o piçin akp ile alakası ne?

Hepiniz iki yüzlüsünüz oğlum. Oradaki çocuklar umrunuzda değil. Akp karalamak için malzeme çıksın yeter.
kılıçdaroğlu'nun yeğeni yaptıysa herkes yapabilir. çocuk istismarı suç değil öyle mi? mantığınıza tüküreyim.

Ayrıca,
1-) kılıçdaroğlu yeğenini kollamış mı? ceza almasını engellemiş mi?
Hayır.
2-) olay kılıçdaroğlu'nun himayesi altında mı olmuş?
Hayır.
3-) olay kılıçdaroğlu'nun herhangi bir mülkünde mi olmuş?
Hayır.
4-) kılıçdaroğlu olayı savunup bir kereden birşey olmaz demiş mi?
Hayır.

eee? rezilsiniz yemin ediyorum.
(bkz: bak şurdan siktir git)

bir de bunu vatikan'da yaşanan taciz olayları ile ilişkilendirenler var. ve suçu normalleştirmeye çalışıyorlar. dal yaprak o olaylara da tepkimizi koyuyoruz. taciz bir suçtur ve suçlular kadar sorumlularda cezalandırılmalıdır.
akla yeğeni 50 kilo esrarla yakalanan, oğlu da ehliyetsiz araç kullanırken insan öldüren birilerini getirmiştir.

aradaki fark şu ki kılıçdaroğlu yeğenini kollamak için hiçbir şey yapmamışken, malum şahıs söz konusu olaylarda yakınlarını kurtarmak için yapmadığını bırakmamıştır.
haber ile ilgili 5 tane kaynak bulabildim internetten ;

http://www.demokratgebze....39na-kotu-haber-8679h.htm bu demokrat gebze diye bir yayın organı.

http://www.haberler.com/k...an-20-yil-2833000-haberi/ bu haberler nokta kom.

http://www.takvim.com.tr/...lunun-yegeni-20-yil-hapis bu tarafsızlığından şüphe duymadığımız takvim.

http://www.iha.com.tr/hab...cizden-tutuklandi-181796/ bu iha *

http://www.internethaber....izden-tutuklu-356792h.htm bu internet haber diye bir site.

böyle bir olayın olmuş olması hiç bir şekilde ensar vakfında yaşanan şerefsizliğin, kansızlığın üzerini örtemez, zaten üzerini örtmeye çalışan da yok. kimse kemal kılıçdaroğlu'ndan ''olur öyle bir kerelik bir şey'' vs. tarzında bir açıklama duymadı.

kısacası saçma saçma konuşup insanın sinirini bozmayın, bu kadar ahlak yoksunu olmayın.

not: sapık herif zaten cezasını almış, kimsenin bu şerefsizi savunduğu da yok.
(bkz: olabilir). Ne var bunda? şimdi yandaş medya çocuk istismarı araştırma komisyonu için önerge veren muhalefet partileri için gözdağı verir gibi ısıtıp gündeme getirecek.