bugün

bir ara birilerinin kulağından tutup geçmişini silkip atanlara ne olduğu düşünülünce söylemeden önce iyice bir tartmanın farz olduğu söylemdir..

afrika ülkelerinde bile böyle çaputların yayın yapmasına izin verilmez. ülkenin genel durumunu var sen burada ölç..
Hormonlu sibel can önerisi.

Eminim devran dönünce kıvırma konusunda onu bile geçer.
(bkz: yavaş at da saçın başın dağılmasın)

gerçi türbanlıymış. Aman Allah bir de türbanın dağıldığını düşünsenize, büyük günah.
Sizin kabile devlet anlayışınız bu zaten amk. Madem devlet millet bu kadar umurundaydı kozmik odaya girilip Türk ordusunun sırları çalınırken nerdeydin?
Muhtemelen hocaefendini yalıyordun.
kılıçdaroğlu zaten malum kitle tarafından atanan bir siyasetçi olduğu için olmayacak duadır. kemik yağdırmaz. zira akp'ye bir günah keçisi lazım. bir kötü adam lazım. bir düşman lazım.
haklı istek.

muhalefeti anlarım ama arkadaş bu zat eşşeğin kulağına okyanusu doldurdu.
bu hedef göstermedir ve suçtur.
En nefret ettigim siyasetçidir, Adamın bir siyasi görüşü olduguna inanmıyorum. Düşünce yapısı bu kadar kıt olan bir insan daha yoktur diye ümit ediyorum dünya üzerinde. bu dünyaya bir tane kılıçdaroğlu bile fazla. En kısa sürede ya istifa etsin ya da intihar.
Atatürkçü düşünceyle hareket edip, teröristlerle yatıp kalkan bir siyasi parti liderinden ne bekliyorsunuz hala anlamış değilim. bu kadar kör olmayın çıkarın artık şu at gözlüklerinizi. Bir liderin duyar kasmayı bırakıp icraate geçmesi gerekiyor. da işte nerde o beyin. inanın gülerek dinliyorum her konusmasını, bir insan en fazla bu kadar ne söyledigini bilmeden konuşur.
az daha zorlarlarsa bunlar,
değil çadır devleti,
çadır bile kuramaz.

kafalalar hepten uçmuş.

kahtalı mıçı söylüyor. " Damımıza Kar Yağdı "

https://www.youtube.com/watch?v=O5VxwFO6IV4
ya rus uçağını vurup

önce emri ben verdim deyip

sonra ben yapmadım feto yaptı deyip

rus ambargosuna sebep olana ne yapalım.

ruslar hala domates almıyor.
Bu kadını suriyedeki müslüman gruplar görse napar hayal edebiliyor musunuz?
güncel Önemli Başlıklar