bugün

insanların inancıyla, kökeniyle ilgili bilgilerinizi kendinize saklayın, sen böyle yazdın diye insanlar fikirlerini değiştirmeyecek. yeter artık ya! böyle başlıkları, ben görmekten bıktım siz yazmaktan bıkmıyorsunuz. kendi çöplüğünüzde bitmeniz dileğiyle..
Ya oğlum biZ bunları konuştuk tartıştık bitirdik sen ne ara çıktın mağaradan?
küçük insanlar kişileri konuşur.

fikirleri sağlıklıysa istediği kadar kürt sırp rus ermeni ne skimse olsun banane,
isterse krem peynire falan tapsın.
tartışmalıdır. zira ermeni kökenini ispat ediyorum diye kitap yazılmış ve kitap haklı bulunarak ceza almamıştır.

normaldir.
Zaza ve türk kökenlidir.
(bkz: chp ye oy vermeme nedenleri)
kılıçdaroğlu Mis gibi Kürttür ve Bu Utanılacak bir şey değildir ! Irkçı namussuzlar laf salatası yapmasın !
fethullahçı terör örgütü/p.i.ç. yapılanmasının hsyk referandumu sürecinde diğer keriz cemaatleri avlamak için kullandığı bir söylem.

hayır alevi olsa ne, olmasa ne amk ? türk olsa ne olur, olmasa ne olur ? fethullahi piçler mapuslarda bolca düşünsünler bu soruları. bolca zamanları var zaten ghaghgah...
Adam soyunun türk olduğunu söylüyor bir tarafı da zaza.
Hâlâ kürt diyenler var. Aziz sancar'ı zoraki arap yapmaya benziyor bu iş. Hani ırkçı değildiniz yavşak karaktersizler !
Türküm diyen adamları neredeyse eskimo yapacaksınız..
Hala kim nereliymiş tartışması! Pencereden dedikodu yapan teyzelerden farkınız yok he..