bugün

"git bak bakalım ben ordamıyım" deyince gidip bakan nesildir. Akıl aramamak lazım.
kaybolmaya yüz tutmuş hatırlarken yüzde tatlı bir tebessüm bıraktıran zeynayı herkülü çılgın bedişi izleyen geceleri saklambaç gündüzleri yakar top tan sek seke bin bir türlü sokakta oynayan son nesildik be biz...
Cin ali nin üzerine çeşitli kıyafetler çizmiş nesildir aynı zamanda.
Kasketi var başında peki bu ali neden çıplak diye düşünmüştüm hep ve giydirmiştim zaman zaman.
Bi de Ayşegül serisi vardı ama konumuz bu değil.
Nasıl etkılendım bılmıyorum ama , bu kıtap okuma sevdası resmımede bulastı artık sadece cın alı resımlerı cızebılıyordum.
Cocuklugu sokakta oynamakla arkadaslikla komsulugun en tatli anlariyla gecmis nesildir.
resim konusunda en yeteneksiz nesildir. zira çizdikleri her insan kibrit çöpü gibidir.
95 nesli degildir.annem okumus cin ali yi.
Peki ya biz ne mi okuduk?
(bkz: sevgican)

Sevgican tatilde
sevgican okulda.

Cok guzeldi be .sayfalari renkliydi (yazdi degil sayfa) .baya kaliteliydi ,cok guzel kokardi.ne cok ozenirdim sevgican a.
Atik ali okumuş neslin üst seviyesidir.
cin ali ile berber fil favorimdir. (bkz: )
cin ali ile kara gözlü kuzusu. ilk aklıma gelen kitap nedense her zaman bu olmuştur.
Yazar eserinde " toplum için sanat " anlayışı gütmüştür. Her serisi itina ile okunur. Basit algılanabilir hikayeleri, sayfanın yarısını kaplayan resimleriyle peşinden sürükleyen kitaptır. Tatilde dahi "cin ali tatil'de " serisiyle soluksuz okunan yapıt. bu yapıtla büyüyen nesil organik nesil olma özelliği taşır.
güncel Önemli Başlıklar