bugün

herkes penisi kadar konuşsun desek ömür boyu susacak insanlar var bu sözlükte. çünkü penisleri yok dişi onlar.

ayrıca girişte penis yeterliliği sınavı vardı da biz mi muaf geçtik? çıkarıp masaya vursam ceketini ilikler tövbe dilenirsin. herkes haddini bilsin. rica ediyorum.
Böyleleri daha pipisini gösteremez anca kızlarla dalga geçer. Bakı pipi diyorum çünkü penislere hakaret olur penis dersek. Yiğidin malı meydanda olur beyler çıkarıp masaya vuramıyosanız kızlara hakaret etmeye de hakkınız yok.
bu durumda ancak vajinal estetiği ile dalga geçebilecek olan xy kromozomdur.

(bkz: kısas)
büyük meme istiyorum s.kim 20 cm. oldu mu.
psikolojik tatmin.
kesssinlikle sonuna kadar katıldığım doğru bir önermedir. herkes haddini bilecek!
Önemli olan boyu değil, kullanmayı bilmektir, dedirten başlık.
Allahım ne kadarda çüküyle düşünen, aklı fikri penisi olan bireyler görüyorum. Penisinizin boyunu siz belirleyemiyorsunuz bu bir, ikinci olarak ise büyük penisli olunca bütün kızlar kapınızda kul köle mi oluyormuş? Hayır. Biz kızlar sizin çükünüzün boyuna değil kişiliğinize bakıyoruz.
kızlar çükün boyuna değilde kişiliğe bakıyomuş diyenleri ortaya çıkaran hede. görende kişilik cüzdanda taşınıyo sanacak.
Başlığa bak be seviyenizi sikeyim.
Arkadaşlar penisi boxerina sığanlar küçük penislidir. Benimki gibi boxerdan dışarı çıkıyorsa kendinizi büyük penisli sayabilirsiniz.
görsel
Assaglik komplexidir.
efendim?

görsel
Türkiye ortalaması 13 cm be.
Daha fazla söyleyen yalan söylüyor diyor uzmanlar en fazla 16 cm olabilir yani atıp tutmayın ayıp oluyor.
Küçük prens olup kızların vücuduyla dalga geçmek
(bkz: yaran yanlış okumalar)
büyük olup geçse daha mı iyi?

(bkz: Sokrates vol 1)