bugün

genellikle evin vip üyesidir kendisi. bol bol ... lar yapılır. ( istediğinz türde olumlu şey )

ancak büyük kardeşi, küçük kardeşe göre bir tık daha baskın durumdadır.
Evin en zekisidir. Ablasını kendine köle yapacak kadar zeki.
Ne zaman avellik yapsam beni uyarır, "Ablaaa saf mısın" diye.

En iyi arkadaşımdır kendisi.
Büyük kardeşlerin IQ'su, genellikle küçük kardeşlerden daha yüksektir.
bu karantina günlerinde ayak işlerini güzel yaparlar.
Bazen lönk diye büyümesi gereken, evin küçük babası vasfını üzerine alan candır.

Bir günde büyüyen çocuklar...
En sevilen kardeştir.
Bugün dondurma kutusundan ilk darbesini yedi. Buzlukta dondurma kutusu görmüş garibim eli de yetişmiyor. beni çağırdı vermem için. kapağı açınca ağlamaya başladı hahahah. Daha çok yaşayacaksın bunları kardeşim daha çok.
Sabah sabah mutlu edebilendir.

6 yaşındaki kardeşim kapıyı çalıp içeriye girdi. 'Günaydın demeye geldim, nasılsın canım abicim?' dedi. Şimdi gelde mutlu olma. Iyi ki var maşallah, çok şükür.
markete yollanmalik, ayak islerini yaptirmak icin ideal kardestir.
Arada 10-15 yaş varsa evlat gibi sevilir. Kuzudur, candır.
Tek ilişkimiz Çay getir, su getir.

Olm Benim kardeşimin adı neydi amk?
psikopatı için.
http://www.youtube.com/watch?v=Ieh-bxhg0xk
http://www.youtube.com/watch?v=YtyJWxMpFMA
çok tatlı olurlar bunlar. her iş bunlara verilir yenilir, öpülür, sevilir, şımartılır, korkutulur. hala saftırlar.
ekmek almak, gazete almak, getir götür yapmak gibi ulvi görevleri de olan kardeştir.
uğruna ölünür.
isterse 20 veya 30 yaşında olsun hep "küçük" kalacak olandır. bir küçük kardeş olarak bunu protesto ediyorum.
şerefsiz, haysiyetsiz ve de onursuz kardeştir. hiç bir şeyden utanmaz, suratına tükürsen yağmur sanır, bu kadar da yüzsüzdür.
eşşek kadar olmuş da olsa hep küçük kalacak olandır, candır.
eğer alabildiğine şımarık ve her şeye burnunu sokan, zaman zaman sinir bozucu olabilecek davranışlara sahipse aman uzak olsun.
annenizin bağırtılarına maruz kalmakla yetinmeyip, büyük olan kardeşlerinin ciyaklamalarına da maruz kalmak zorunda olan, en şımartılmış olmasının yanında en zavallı da olan aile bireyidir.
ölene kadar büyüklere şımarabilmek ayrıcalığıdır.
abi/abla varlığından ötürü evde rahat olandır. elini sıcak sudan soğuk suya sokmayandır. perdeleri takmaktan kaçmak için bakkala gidendir. abi/ablanın o yaştayken sahip olamadığı haklara sahip olandır. evden izin alamadığı zamanlarda da hemen abi/ablayı devreye sokandır. para sıkıntısı çekmeyendir. ne isterse o yapıldığından ötürü abi/abla gibi karşı gelecek bir şeyi olmadığından, anne baba gözünde iyi çocuk, hayırlı evlat olandır. küçük kardeşlerin genel özelliği olan abi/ablaya karşı olan sinsilik onlarda olduğundan dolayı, yapmaması gereken bir şey yaptıklarında, bunu anne/baba görmediğinde, abi/abla onlara sesli şekilde kızdığında, ben bir şey yapmıyorum anne, abim/ablam bana kızıyor diyendir. böylece abi/ablanın azar yemesini sağlayandır. ve abi/ablaya bundan sonsuz haz duyduğunu belli eden hareketler yapandır. sonsuz değildir gerçi o haz, en fazla 5 dkk sürer ve 5 dkk sonra abi/ablayı kızdırmak için tekrar işe koyulandır.
yiyeceği çorbanın içine ekmekleri doğrayıp kendi kendine .. alexx! diye ekmekleri birbiriyle futbol oynattıran kardeştir. *
ayaklı köstebek. evet yaptığınız her türlü işin anında anne ve babaya nakletmekle görevli insider.