bugün

tipik erkek davranışı. atarsın kızı eve, ilk başta büyük göğüslü gelmiştir, sonra bir bakarsın üst üste on yedi sütyen takmıştır kız aslında, memeleri ceviz kadardır. o andan sonra ne istek kalır ne orgazmın o coşkun heyecanı. kötü şeyler bunlar.
hayal kırıklığının daniskası.***
mevcut imkanlar çerçevesinde idare edilesidir.
pazartesi günü milliyet gazetesi'nin cadde ekinde yazarlık yapan elif aktuğ'un köşesinde yer verdiği konu.

efendim hanım ablamızın tezi bu yazıda; küçük göğüslü kadınlarda sizinle seks yapmaya çok meraklıydı, gibi bir açıklamada bulunmuş ve seksi erkek değil kadın isterse olabilecek bir şey gibi göstermeye çalışmıştır. evet, çalışmıştır ama becerememiştir.

hanım ablacım senin bu yaşına kadar nasıl bir seks hayatın olduğu, seçicilikten dem vurup abazan dolaştığın o kadar belli oluyor ki; ölüyorum bari kuyruğumu dik tutayım modusundasın.
penisi küçük olan erkek komplekse girerken, göğüsleri küçük olan hatun genelde kendisiyle barışıktır. bu nedenle erkeğin neden soğumaya başladığını anlayamaz. anlama çabaları da duygusallık odaklı olarak devam eder.
(bkz: bulup da bunamak)
küçük göğsü dışardan anlayamayacak kadar mal olmak.
son derece doğaldır. seksi erkeklere bir lütuf olarak gören burnu kaf dağındaki kızlar bunu anlayamazlar. *
küçük göğüslülerin zoruna giden ve çemkirmesine neden olan konudur.
(bkz: kedi ciğer ilişkisi)
küçük göğüs sevenleri kapsamayan başlık.
hala devam ediyor, üç sevgili adayımın üçü de bamya memeli çıkınca resmen seksten soğudum arkadaş.
küçük göğüs sevenler için söz konusu değildir.
bisikletçi erkeklerin pipilerinin oraya mendil koyup sanatını icra etmek istemesi olayının dişi versiyonu.
seksi, yuvarlak kalçalardan, dolgun göğüslerden ibaret sanan yazar söylemidir. git o zaman geneleve afedersin arada ne bir duygusal bağ olsun ne bir aşk olsun beğendiğini pata küte ne yapacaksan yap.
küçük göğüslü kadınları seksten soğutan başlıktır, özgüven yıkımıdır.
türk erkeğinin talihsiz bir yazgısı.
ulan başka milletten biri bu lafı dese tamam diyecemde. anasını satim kuru tahtayı gördüğü zaman onu kız diye hayal edip ağzının suyu akan tipler gelip burda yok küçük göğüs görünce seksden soğuyorum. yok sikimi kestirip götüme sokasım geliyo falan demiyorlarmı uyuz oluyorum arkadaş.

bari bize atma bu havaları birader. ne sıklıkta seks yaptığını * herkes biliyo. adınız çıkmış elizabethe hala playboy geçiniyosunuz.
sabah aksam buyuk gogusle yatıp kalktıgı ıcın bıraz garıp gelır basta ancak sonra alısır.. *
yanlıştır. (tanımsa tanım)
şimdi şöyle ki;
tamam, tahta gibi bir vücut elbette çekici değil ama küçük göğüs büyük göğse göre hem daha diri, hem daha dik hem de çok daha çekicidir.
mümkün değildir. Türk abazası için küçük meme, büyük meme farketnmez. Kıstaslar; oturunca ayakların yere değmesi ve nefes deviniminin devam ediyor olmasıdır.

Ha bir de karşı tarafın "gene mi bamya" demesi problemi var ki, seksten asıl o soğutur.
umduğunu değil bulduğunu yemeli sözünü akla getiren başlık.
(bkz: sivilce)
bi koşu silikoncuya gidip, 2000 $ gibi makul bi fiyatı estetik yaptırarak sorunu halledebilirsiniz. hiçbir şeyin seksinizi bölmesine izin vermeyin azizim.
(bkz: bir kızı sırf büyük memeli diye sevmek)