bugün

okurken bazı kısımlar gülmekten karnınızı ağrıtabilir.
kurduğu cümlelerle sizi sıkmayacak adeta kahvenizi yudumlarken arkadaşınızla muhabbet ediyormuş gibi hissettirecek, bu yüzden çabuk bitirmenize neden olacak kitap. hatta kitap okumakta zorlanan birinin bile "yaaa... keşke bitmeseydi. gitme pucca, gitme ! az daha muhabbet edelim !" diye düşüneceği bir kitap. tavsiye edilesi.
--spoiler--
ne hissetmem gerektiğini bilmiyorum, sadece boşlukta dibe doğru gidiyorum sanki. bir kez daha anladım ki hayat çok orospu. bütün işvesi cilvesi, parasını alana kadar sürüyor. sonra giren çıkan fark etmiyor. kimisinden çok zevk alsa da sonuçta hepsi aynı deliğe giriyor...
--spoiler--
ille de kitap olsun , ister çamurdan olsun diye çıkarılan bir kitaptır.
yatakta kaplan sevgilisinden ayrıldığında kezbana dönüşen bir kişiliği anlatan kitap.
allah aşkına birisi üstüme toprak atsın ya da durun pucca'ya dilbilgisi kitabı atın daha iyi. doğum günüme binaen hediye gelen bu kitaba başlayayım dedim. ah o kezoluklarını nasıl da sikko anlatmış bu kadın. boşver pucca sen ya. yap ama hobi olarak yap. ama sen de haklısın pucca çerez kitabın varken okunacak türk kızının neyine yusuf atılgan neyine hasan ali toptaş neyine sabahattin ali?