bugün

Kadının herşeyi uzun olmalı

Saçı
Bacakları
Parmakları.
bir kadının en büyük silahlarından birisi. küçük yüzlü minnoşumsu tipli kadınlara güzel yakışıyor.
düz fönün ve bandananın da yakıştığı, boyun hizasındaki saç stili.
adeta duz saclilara gecilmis olan kiyagin ispati.
Güzel bir burunla birlikte sahibine güzellikte level atlatan saç şekli.
Yakışmadığını söylemelerine rağmen seviyorum çünkü yakışmak zorunda değil.
Süt laç.
Deli cesareti ile gittim uzun kıvırcık saçlarımla yıllar sonra vedalaştım. iyi ki yapmışım, canlandı saçım.
hafif esmer ten, biraz minyonluk ve de hokka burunla allah dedirtir.
Beni her zaman düşürdü ve düşürmeye de devam edecektir...
Düştüğüm saç şekillerinden.
Küçükken annemin kuaföre kaş göz yapıp saçımı her uzatacağım dediğimde kestirdiği saç modeli. O zamanlar çok kızmıştım yıllarca saçımı küt kestirdi diye. Üniversitede değişiklik olsun diye bi kestirdim 3 yıl öyle gezdim, büyük rahatlıkmış. Şimdi yine uzatmaya merak saldım bakalım.
Üç oldu süt kaç diye okunan başlıktır.

Küt saç tombiş yanaklı hatunlara daha çok yakışmakla beraber (yanakları gizliyor) yakışmayan insan evladı görmedim. Bakımı ve kullanımı kolay saç kesimidir. 9 yıla yakın kullanılmıştır. (bkz: denendi onaylandı)
Hayatımın Rapunzel ile amelie Arasında geçtiğini düşünürsek aşık olduğum modeldir. Uzunu kısası her türlü canını sevdiğim küt!
uzamaya başladıkça omuza değip kıvrılması haricinde kullanışlı ve rahat bir saç modeli. son 2 yıl hep küttü saçlarım. şu sıralar uzatıyorum ama haziranda yine kestireceğim.
istanbul belediyesi bu işe girdi sanırım,
nereye dönsem besleme saçlı kadın dolu.

bari birkaçıniz modadan uzak kalsa da hiç tanımadığınız kadınlarla bu kadar benzeşik gezmeseniz sokaklarda?
hı?
Arkadaşlar nolur kimse bu başlığa çok güzel yazmasın.
Ne güzel belime kadar uzadılar. her gün kessem mi acaba diye kendimle savaş veriyorum. Kestikten sonra da pişman olucam çok iyi biliyorum.
Çok çirkin yazın herkes çok çirkin yazsın nolur.
Küt saçlı kızlar faw pls.
Yine gece gece aklıma geldiniz küt saçlı güzel kızlar.
3 yildir kullandigim saç. Artik uzatmak istiyorum ama kararsizim.
Uzatılması gereken saçtır. Nedense bana itici geliyor, sıcak bakamıyorum.

Uzun olacak, sarılınca kollarına dolacak.
Bu başlığa yazmadan duramıyorum siz ne özel ne güzel şeysiniz bu saç kesimine sahip kızları takdir ediyorum.
Kadına yakışmıyor.
it is so küt...
kütür kütürdür maşallah.