bugün

erkeklerde itici duran saç modeli. kadınların da sadece yüzü güzel olup uzun olmayanlarına yakıştığını düşünüyorum.
ben pek sevmiyorum sanki bunu yapan kadınlar hep depresif gibi geliyorlar bana.
Yüzü uzun olmayan tatlı suratlı her kadına yakışan saç. Hemcinslerim denemesin ama lütfen.
Bendeniz'e çok yakışıyordu.
Cimcime gibi oluyor saçları böyle yapınca.
Görünce pata küte vurmak istiyorum.
Böyle saç olmasın.
Benimkiler de kıvırcık. Bunu kullanırken hep fön çekmek zorunda kalıyordum. Çok yorucu ve uğraştırıcı oluyordu. Şimdi al duş sür kremini şekillendir, çık. Mis
Saçlarım kıvırcık olduğu için özendiğim saç modelidir.Inatla kaç defa küt kestim ama olmuyor işte zorlamanın ne manası var.
karıyı daha baskın ve dominant gösteriyor.
nerde, çabuk gelsin beni bulsun.
4-5 yıl kullandım bakımı inanılmaz kolay ama saçlarım sağlıklı ve gür iken tadını çıkarmak gerek diyerek uzun kullanmaya karar verdim.

Sabahın köründe gidilen bir işiniz varsa kurtarıcı oluyor.
sevmem.bir ara saçını küt kestiren matildalarla küçük beslemelerle kınalı yapıncaklarla doluydu ortalık.
türk kadını her şeyi abartır. ne yapsa yarak gibi durur.
Küt saçlı seven erkek gizli eşcinsel dir.
Kıvırcık saçlı olduğumu söylerim ama sen utanır mısın bilmem. Hıh
Bak işte kezonun teki damlamis hemen, sen gotune kadar uzat kanka.

Kivircik saclilar haric onlar uzatsin.
Yakışana yakışıyor ama ben kendime yakıştıramıyorum. Saç bandı da böyle boyun hizasındaki saçlarda daha bir hoş duruyor sanki.
Bizim kezolar kiymetini bilmiyor. Ahlaksiz batidaki gibi gotlerine kadar uzatiyolar.
kütür kütürdür maşallah.
it is so küt...
Kadına yakışmıyor.
Bu başlığa yazmadan duramıyorum siz ne özel ne güzel şeysiniz bu saç kesimine sahip kızları takdir ediyorum.
Uzatılması gereken saçtır. Nedense bana itici geliyor, sıcak bakamıyorum.

Uzun olacak, sarılınca kollarına dolacak.
3 yildir kullandigim saç. Artik uzatmak istiyorum ama kararsizim.
Yine gece gece aklıma geldiniz küt saçlı güzel kızlar.
Küt saçlı kızlar faw pls.
güncel Önemli Başlıklar