bugün

selahattin baskanin yolundam giden, onur elcilerinin en guzel sozlerinden.

5000 yillik tarihimiz, verdigimiz savasla son bulacak.

artik huzur ve bayraklar, cekilen zilgitlar gururla dalgalanacak...
Bir anka kuşu gibi mi kürt arkadaşım.
Aslında Kürt olmanda sorun yok. Ama buraya gelip trollük yaparsan kimse seni sevmez haberin olsun.
gezegende kürtten arındırılmış herhangi bir bölge varsa orada yaşamak istiyorum, şebekler sizi
Ne külü kardeşim dedirten entry.
+acıkınca kafayı yiyorsun abi al bi eşşek sik.
-oh çok iyi geldi.
(bkz: Ünsüz yumuşaması)
ulan kürdofil bi türlü başlık açmayı öğrenemediniz.

(bkz: kürtüm gururluyum ve molotofumdan tekrar doğuyorum)
Hassktir orda bir yerlerde unicorn esprisi var. Son yarım saattir ona gülüyorum. swh
evet savaşla son bulacaktır. zira bize o fırsatı verseler hepinizi silkeceğiz kürtler.
geçiniz efendim sözü.
kürtlerin tarihinde ne gibi bir başarısı var ki gurur duyuyorsun? sormadan edemedim. 5000 bin yıllık tarih demişsin. bir başarı söyler misin? aydınlat bizi.
TÜRKÜM ONURLUYUM VE KAFATASINDAN KIMIZ iÇECEĞiM!

Tanım: hayal dünyasında yaşayan kişi beyanıdır.
(bkz: titanic te ölen kürdün ölmeden önceki son sözü)
Küllerinden doğmuyosun kardeşim. Amip gibi bölünerek çoğalıyosun acı ama gerçek.
oyle bir halk mi varmis? enteresan.
Yıl 1966-Korgeneral Faruk Güventürk:
Güya ABD’nin SSCB’ye karşı izleme ve dinleme yapacağı, böylece Türkiye’yi koruyacağı gerekçesiyle Diyarbakır’da kurulan Pirinçlik Üssü’nde aslında ne işler yapıldığını yetkili bir ağızdan dinleyelim. Korgeneral Faruk Güventürk, 1965-67 yılları arasında Diyarbakır’daki 7. Kolordu’da görev yaparken tespitlerini üstlerine şöyle rapor etmişti:
“1965 senesi Ağustos’unda Diyarbakır Pirinçlik ’deki Amerikalıların radar üs komutanlığına gittim. ABD komutan odasında gördüğüm manzara şu idi: Komutanın arkasında ABD Cumhurbaşkanı Johnson’un resmi ve masanın yanında da Amerikan bayrağı olduğu gibi duvarda da üzerinde büyük harflerle Kürdistan/Ermenistan yazılı büyük bir harita asılmıştı. Derhal radar komutanı albaya şöyle dedim: Burası Türkiye Cumhuriyeti’dir. Mademki müttefikiz, bizim Cumhurbaşkanı ve kurucumuz olan Atatürk’ün de resminin asılması, Amerikan bayrağının yanına bir de Türk bayrağının konulması gerekir. Bundan başka Türkiye’de ne Kürdistan, ne de Ermenistan yoktur. Kürtler tamamen öz vatandaşlarımızdır. Bu sebepten dolayı muzır bir maksat için asılmış olan bu haritayı tasvip etmediğimden size istediğim ziyareti iptal ediyorum.”
Gördüğü bu manzarayı, dönemin Cumhurbaşkanı Cevdet Sunay’a 1966’da yazdığı bir raporla belirttiğini ifade eden Korgeneral Güventürk, bölgede yaptığı incelemelerde Amerikan hemşirelerin faaliyetlerine de dikkat çeker:
“Kolordu komutanlığına yeni geldiğim sırada, 2. Ordu emrinde 2 saat kaldıktan sonra kolordu emrine giren bir ingiliz tuğgeneralin komutasında olan karışık bir tugay, Diyarbakır bölgesine geldi. Bu tugayın içinde bulunan Amerikan subay ve personelini, ayrıca kolordu bölgesinde yayılmış bulunan gönüllü Amerikan hemşirelerini gizlice incelettim. Bunların hepsinin, tamamen görevleri haricinde olmak üzere halkla ilişki kurduklarını ve onlara Türkleri sevip sevmediklerini, durumlarından memnun olup olmadıklarını sorduklarını çeşitli kaynaklar vasıtasıyla tespit ettim. Bunlardan başka, balık avı ve dağ keçisi avı bahanesiyle çeşitli rütbelerde Amerikan generallerinin de o bölgeye geldiklerini, halkla konuştuklarını, hangi madenlerin nerede bulunduğuna dair araştırma yaptıklarını, gezdikleri yerlerden numûne topladıklarını, Türk birliklerinin nerelere yerleştirildiklerini tahkik ettiklerini tespit ettim. Sayın Cumhurbaşkanım, edindiğim kanaat odur ki, müttefikimiz olan Amerika bize kendi çıkarının dışında hiçbir zaman dost değildir. Hiçbir zaman tatminkâr olmayan maddi yardımları ile bizi oyalamakta, fakat günün birinde sanayileşmiş, nüfusu artmış bir Türkiye’nin ister istemez Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin dışına çıkıp petrol sahalarında Ortadoğu Bölgesi’nde hâkimiyet kuracağından endişe ettikleri için Güneydoğu Bölgesi’nde tampon olacak ve her zaman kolaylıkla sömürecekleri bir Kürt Devleti’nin kurulmasını arzu etmektedirler.
Okuyun kekolar.
Dünya bitti be gülüm. Kapatıyoruz.

Markete son dakika girmeye çalışan yaşlı teyze gibi çeneniz var. Bik bik bik.

Az ötede milliyetçilik yapın. fransız ihtilali Dünyayı kasıp kavuralı 300 sene oldu. Gündemi çok geriden takip ediyorsunuz amkdum kekoları.
küllerinden yeniden doğacağına önce elektirik faturasını öde.
Bunu millete anlatamazsin. Ayağına kırmızı hali ser yine devlot bize bekmiyir , derler. Üzülüyorum vallahi.
türkçe bu deyildir öncelikle. kürtüm ne lan ?

tc topraklarından siktir git istediğin yerde devlet kur yarakbaşı. sana kurma diyen mi var ?!

he gelirim ben türk topraklarının yarısında devlet kurarım diyosan, bekle allah belasını verir nankör şerefsizlerin.
balinaların kendi aralarındaki iletişimi bile senin eşek arkadaşlarına seslenmemden daha insancıl.
görsel
Dogum bitince haber verin de kordonu keselim.
Cunku belli ki artik gitme vaktiniz geldi, bu kadar misafirlik yeter.

Hatırlamama gerek yok herhalde, makas bizim elimizde.
o yüzden mi türkiye vatandaşısınız?
yalnız "küllerinden doğmak" için önce bir bütünü görmemiz gerekmiyor muydu? ben mi yanlış biliyorum. tarihte kaç tane gerçek anlamda kürt devleti olmuş amk sen küllerinden doğuyorsun. dünya 4,54 milyar yaşında, sen daha yeni yeni kalleşlik ve kahpeliklerle bir şeyler yapmaya çalışıyorsun. ona öyle denmez...
güncel Önemli Başlıklar