bugün

pis olan bir millet değil pis olan sizin zihniyetinizdir. kimse kimsede üstün değildir. kürtte biziz türkte biziz alevide biziz sünnide biziz.
Kürtler pis olmadığından bunun nedenleri de yoktur.
kürtler pis değilse neden hep kürtlerin ağırlıklı yaşadığı yerler cetvelle çizilmiş gibi birden pislik görüntüye kavuşuyor?
Mersin Çetinkaya-Pozcu arası
Adana Ziyapaşa-Çarşı arasında asfaltın rengi bile değişiyor. kaldırımlar leş her yer çöp ee sorun ne devlet mi bahmuyor kardeşlerim?
Bu sözlüğü yeni indirdim. Eğlenceli konular var demişti arkadaşım. Her bir başlık ayrımcılık yapıyor. Her yazar rencide ediyor birilerini. Nasıl bir yere düştüm diyorum şu an.
Ben bir Türküm ama ırkıma bakmıyorum. 17 yıllık kürt dostum var. Bu dostlukta ona yabancı gözüyle hiç bakmadım. O nasıl yetiştiyse öyle yetiştim. Aynı sıraları paylaştım. Aynı parkta kaydım, sallandım. Aynı bahçede top tepiştim. Lanet olsun siz ve sizin gibi düşünenlere. Kardeşim o benim. Türkiyedeyiz ey vatandaş! Burda ayrımcılık yapmaya kimin hakkı var? Müslüman değil miyiz? Din kardeşi değil miyiz? Sonu ne olacak bu üstünlük yarışının! Allah ıslah etsin, başka bişey demiyorum.
Hayatında kaç Kürt gördün,kaç tanesini tanıdın?vatanımız için kurtuluş savaşında hepimizin dedeleri birlikte savaşmıştır kürdün de dedesi bizimle savaştı.üstelik bizzat yaşadım gördüm pis vs temizlik kimseyi ilgilendirmeyen durumdur fakat bu insanların hepsi senin kalbinden temiz gayet kültürlü senin benim gibi insanlar önce o pis beynini temizle sonra da gelip kürtler neden pis diye sor.umarım faşist düşüncelerinizden bir an önce kurtulursunuz.
abi kürt diye nitelemek doğru değilde bu toprakların insanları gerçekten pis. temizlik eğitimi verilmesi gerekiyor, günlük duş falan. ulan metroya biniyorum koltuğa bir oturuyorum koltuğun hammadesine işlemiş ter kokusu, yapışıyor kalkamıyorum nerdeyse. otobüste elimi demire atıyorum yapışıyor, her yer sarımsak, soğan, ekşi ekşi ter, bok kokuyor. semtten semte değişiyor tabi genelliyorum ben.

bu ülkede öğretim var eğitim yok, hem de hiç yok. birey ortalama zekanın üstündeyse bunu farkedip kendini geliştiriyor zaten. diğerlerinin resmen yardıma ihtiyacı var. vesselam.

edit: refah seviyesinin düşük olması bahane olamaz. su mu akmıyor musluklarıdan amk?
Irkçılık yapacağım diye böyle başlık açılmış ama ülke geneli pis anasını satayım.
Toplu taşıma araçlarına binin bunu daha iyi gözlemlersiniz.
Hani sürekli abdest aldığı için temizdi Müslümanlar? Bak çıtayı genişletip ırklardan çıktım dinlere geldim.
Şöyledir böyledir demiyorum. Sadece, Bu konuda gözlem yapabileceğiniz en uygun yer askerliktir. Özellikle ktm'ler.
hiç oda insan bu da muhabbetiyle konuyu dağıtmayın
uzun süre devlet yurtlarında kaldım odadaki kürt arkadaşlarım hep kokardı bunun sebebide zannederim kıllı olmaları yani genetik başka bir sebebiyse yıkanmamaları .
yaratılışlarındaki bütünlüğün sağlanması için.
Irki özelliklerdendir.
robust iranid ve armenoid fenotipte olmaları.
ìnatçı olmaları.
Olmaları.
barbar seni siksin aq kürdosu, ulan bütün hanzolar, barzolar, beş para etmez adamların hepsi sizin sikik hayvani ırkınızda.
Dedi insanlıktan nasibini almayan yazar ne derler bilirsiniz it ürür kervan yürür.
kürt vardır pistir kürt vardır bunu söyleyen barzodan daha temizdir. hepsini aynı kefeye koymayın. işte insan vardır pistir. insan vardır temizdir. başka pis bir insan da der ki ikisi de pis ben temizim.

(bkz: ayükünnü babuş)
Kürt ten olmaz evliya olsada koyma avluya. Ne güzel demiş o asil atalarımız