bugün

en az senin kadar vardır. ermenilerin, kürtlerin, süryanileri

başlığı neden bırakıyorsun başımıza ergen kardeş?
sabah sabah battal gazi izleyip, altar'ın oğlu tarkan jenerik müziği mi dinlediniz kokuşmuş sünepeler.

bi bitmediniz.
(bkz: başlık sıçmak)

kendi kendine ırkçılığı tahammülsüzlüğü ve seviyesizliği ile boğulan ergen tiplerinden sıkılmaya başladım artık.
Azıcık kafanız basmıyorsa da gidin okuyun, araştırın, mal mal yazıp hehe trolüm ben ama diyip gerzekliğinize bulduğunuz saçma kılıflarla daha da gülünç duruma düşüyorsunuz.
Yapmayın kardeşim, etmeyin tanımın ne olduğunu entry nin olduğunu bile bilmiyorsun sözlükte yazarım ben diyorsun.
ırkçılık desem değil, trol desem ona bile kafası basmaz!, içi boş argümansız neye hizmet ettiği belirsiz seviyesiz lafların kimseye hayrı yok. okurken vaktimden çalıp kul hakkına bile giriyorsun yahu!
yoktur.
görsel
once sunu izlemesi gereken insan gorusudur. bak basit baslattim. sinema tadinda yani. belki bir seyler anlasilir diye. bir empati yapilabilir diye. pkk ya da herhangi bir teror orgutu diyin, beraber yuruyelim. fakat kurt derseniz oyle bir dunya yok derim.
kesinlikle yanlış bir sözdür.

senin benim gibi kürt olmayan türk olan yada herhangi bir etnik kökene sahip olan herkes gibi onlarında pek ala yeri vardır. lakin ihanet etmemek şartı ile. ihanet sözü sadece kürtler için geçerli değildir. bütün ırklar için ihanet eden hangi etnik kökene ait olursa olsun kesinlikle bu vatanda yeri yoktur. bütün etnik kökenler kurtuluş savaşında mücade etmiş, savaşmış ve kayıp vermiştir. bu sebepten dolayı kürtlerde en az bir türk kadar bu vatanda yaşama hakkına sahiptir.
Bi topluma olan kininiz sizi adaletsizlige sevketmesin ayeti ile cvp verecegim basliktir.