bugün

görsel
Hdpkk'ya oy verenler bunu göz önünde bulundurmalılar. Apo iti için slogan atarken iki kez düşünürler belki.
Halkın Demokratik Partisi (HDP)'ye oy vermem için öncelikle Sayın önderimiz kralımız reisimiz Selahattin Demirtaş'ın dışarıda olması gerekiyor. Senin gibi birinin kuş kadar beyninin %5'iyle açtığı bu başlığın tamamıyla propaganda amacıyla olduğu bariz ortada. Keşke o beyninin ziyan ettiğin o kısmını bunu dikkat amacıyla yazmak yerine siyaset takip ederek harcasaydın çünkü bilakis Kürtlerin çoğunluğu bu zamana denk Halkın Demokratik Partisi (HDP)'ye değil de AKP' ye oy verdi. O yüzden sizin reisiniz her oy zamanı Kürtlerin yaşadığı kesitlere gelip oy dileniyordu. Ama artık onun yanında değiliz. Artık beyinsiz değiliz, eskiden deseydin anlardım. Hadi canım şimdi başka kapıya:)
kırdoların bir kısmının lider diye gördüğü, adeta yaladığı apo itinin bir beyanıdır. hadepeye oy verirken bunu iyi düşünün diyeceğim ama apo iti bile sizde düşünecek bir beyin yok diyor lol. o yüzden apo'nun peşinden gitmiyor musunuz ya?

(bkz: ben demiyorum öşşexçi lideriniz diyor)
(bkz: öşşeğim yengem her şeyim)
(bkz: öşşeği dinle hewal doğru söylüyor)
(bkz: patlamalı kahkaha atmak)
Valla lideri apo olan bir ırk için, doğru bir söylem gibi duruyor, bu adamın bir röportajını izledim adam konuşmaktan aciz, burnunu sildiği mendil ile ağzını siliyordu, şimdi kürtler apo denilen bu çocuk, asker katili bir adamın yolundan gidiyorlarsa, harbi insan kürtler' de beyin yokmu acaba diye düşünmüyor değil, adamlardan çıka çıka apo çıkmış artık kaliteyi siz düşünün. Aralarında Türk dostu kürtleri tenzih ederim, iyi olanlarıda var Allah onlardan razı olsun, ama ülkede 7 milyona yakın apocu olduğuda bariz bir gerçek, (bkz: ) hdp' nin oy potansiyeli düşünüldüğünde ülkede 7 milyona yakın ayrılıkçı kürt faşisti var demektir.
Trakyalılar hariç kimsede beyin yok 10 milyon mülteci nin göte girmesi gibi gerçek gibi gerçek.