bugün

Genelleme yapmak yanlış olur. Zaten istisnası olduğunu arkadaşlarımdan da biliyorum. Ama çoğunluk olarak kavgacılar.
Şahsım denizde boğulmak üzereyken, kendi hayatınıda tehlikeye atıp beni kurtarmayı başarmış bir kürt arkadaşa sahip olma mutluluğunu hala yaşamaktayım. Üstelik yıllardır sözde kankalarımın meraklı bakışları arasında gerçekleşmiştir bu olay.
dışlanan bir unsur oldukları aşikardır. aralarında milletini sevilmeye layık bulan kalmamıştır ne yazık ki.
kendilerini bu ülkenin tek sahibi olarak gören bazı ırkçı türklerin, varlığını kabullenemediği içinde bulunduğum şerefli ırk.
Sozlukte ucbes salak var sabah aksam kurt basligi uplayip sacma sapan seyler yaziyorlar. Gormekten biktim.
ortalıkta bir iddia dolaşırdı cihan harbinde bunlar bizi desteklemedi hatta aksine köstek oldu diye. misal iç anadolunun küçük köylerinden verilen şehit sayısı şırnağınkinden hakkarininkinden çokmuş gösterilen istatislerde. bugün 3. dünya savaşının arefesindeyiz ve bu ırkı temsil eden siyasi parti rusya ile görüşmeye gidip ülkeyi ülkenin başını satıyor bunun mantıklı bir izahatı yok. ne desek ne söylesek boş zaten sloganik türk kürt kardeştir ayıran kalleştir sözleri de para etmiyor son dönemde ki zaten bunu hep türkler söylüyordu kürtlerin dediğine şahit olmadık. yapacak bir şey yok bunlar da bizim imtihanımız.
kendilerine insan gibi yaşama hakkı veren tek ülkeyi bölmeye çalışan sürü.
Silah ve uyusturucu kacakcılığını rahat yapanbilmek icin doguyu isteyen topluluktur.
petrol ve batı kapitalizminin en sevdiği ortadoğu kuklası millet.
http://www.pkkeylemleri.com/
devrimci bir milliyet.
hoş muhabbet olan milletlerdir. olgun olanları sıcak kanlıdırlar.
Dünyada devleti olmayan en kalabalık millettir .
(bkz: malum ırk)
yıllarca ezilmiş, vatanları işgal altında kalmış, adaletsizliğe uğramış, devrimci ve ilerici bir millet.
sayıları 30 milyonla anılan güruh.
kimisinin ağır saçmalamasına vesile olan halktır.

neymiş? "türkler de kürtler de tek başına bir hiçtir"miş! aynen zamanında "türk arapsız, arap türksüz olur mu?" diyenler gibi!..

valla uzun süredir arapsızız bir sıkıntımız olmadı çok şükür!.. arapların hali ise ortada!.. ne deniyor onuncu yıl marşı'nda?

--spoiler--
türküz, bütün başlardan üstün olan başlarız;
tarihten önce vardık, tarihten sonra varız.
--spoiler--
Ayrımcılık yapılan dışlanan insanlardır Hepsi kötü değil hepsi iyide değil içindeki bağzı insanlar molotof atıyor diye hepsini bir tutmak insanlık dışıdır
yeter lan bıktım şu kürt merakınızdan. her yerde bi kürt şeyleri bir kürt şeyleri türklere bu kadar önem verseydiniz şuan bu halde olmazdık yazık.
https://www.youtube.com/watch?v=QsZZ_2g81IM
Türkiye de sayıları çok azdır

Nedeni ise kürt bir insandır bir de bunların oraya buraya molotof atan,vergi kaçıran çakma versiyonları var işte onlara insan demiyorum onlara hayvan da demiyorum onlar bir şerefsiz.
kürtler, mevcut nisbetteki akıllarını başlarına devşirmeyerek,yabancı kışkıtılara oyuncak olmakta devam ve kürt devleti hayali ardında koşarlarsa,nasipleri yeryüzünden kazınmak olacaktır.
nihal atsız
1000 yıldır türklerin himayesinde gül gibi geçinip giden millet. ama sorsan büyük zulüm ve asimilasyona maruz kalmaktadırlar.
Yer yüzündeki en Zeki ırktır, kurmaya çok yaklaştıkları devletlerini sadece üstün üreme yetenekleriyle kurmuş olacaklardır, ayrıca öldürdükleri halka kendilerini besletirler.
ben onlardan biriyim .
Ek : ßazıları eksilemiş bunu . Her halde varlığım koyuyor onlara .
müslümanları iyidir.misafirperverdir.diyarı bekir de,adıyamanda,cizre de,bingöl de muş ta misafir olduğumuz çok iyi insanlara rasladık.allah cc onlardan razı olsun.