bugün

asla,
asla,
asla ister tatilde, ister mahallede veya üst-alt katınızda ve karşı dairenizde araplar ve kürtlerin komşu olmasını istemeyen insanlar olabilir.

not: eksi verenlerin, yaz tatilinde mahallemizde yaşananları görmesini isterdim.
Kürtleri buranın asli halkı sanan cahilleri ortayan döken başlık.
Kürtler yavuz selim döneminden önce Anadoluda sadece hakkari bölgesinde bulunuyordu. Yavuz bunları Sünni oldukları için anadolunun doğusuna az miktarda yerleştirdi. Cumhuriyetten sonrada bölünerek çoğaldılar.

Bu ülkenin en eski halkı hitittir çorumlulara verelim isterseniz?
Petrolle yoldan çıkan iki farklı ırka mensup milletler. Birini legal petrol cezbeder, birini de illegal.
An itibariyle arabic warriors isis' in koyup geçtiği versus.
her türlü versusta arapların alacağı büyük bir gerçektir. araplar öyle pisliktir ki ızdırap olurlar. kürtleri bile bezdirirler.

mesela şöyle bir örnek vereyim. abd ırak'ı işgal ettikten sonra sünni araplar ve şii araplar arasında bir savaş başladı. çatışma şeklinde değilde genelde terör eylemi bomba koyup cami patlatma tarzı. bu gibi eylemler hatırlarsanız ırak'ta artık olağan gibi görülüyordu. hergün bir yerlerde patlayan yüzlerce kilo bombayla binlerce kişi ölüyordu.

demem o ki eğer bu araplara bulaşırsanız adamlar intihar saldırılarının bombalı eylemlerin arkasını kesmezler. şii olsun sünni olsun farketmez. adama ızdırap olur araplar. bu yüzden araplar kürtlere göre daha pisliktir.
(bkz: ışid vs permerge)
Kürtlerin memlekete verdiği zararlar ortada ama yüzlerce peygamber gönderip allahın bile adam edemediği bir ırk araplar. Bilemedim handikaplı 0 diyorum.
birbirlerini yesinler. insanlık büyük bir badire atlatır.
al birini vur ötekine...
illa biri ile kardeş olunacaksa Arapları tercih edeceğim versus. Arapların arasından iyi de kötü de çıkarken, kürtlerin %99.9'u sorunludur.
türklerden üstün iki ırkın versusudur. kürt alır. açık ve net.
öbürkü, üçüncü dört harflinin adını görmediğim için zatıma derin bir saadet yaşatan karşılaştırma.
Araplarda en azından bir nebzede olsa medeniyet bulunmaktadır. Kürdler ise hala kabile hayatı yaşayan topluluktur. Araplar büyük devletler kurmuştur, Kürdler ise daha bir devlet kuramamıştır.
size şu kadar söyleyeyim:

bu kürdolar kuzey ırak'ta devlet kuramazsa düşman oldukları bütün araplar tarafından soykırıma uğrayacaklar.

saddam zamanında şii araplar kürtler'in cinlerin çocuğu olduklarına inandığı için bunları evlerinde canlı canlı yakmıştı.

inanmıyorsan aha dayıya sor adam burada kürtler cinlerden mi geldi diye video yapmış anlatıyor:

https://www.youtube.com/watch?v=WQshcDxXGhA
araplar bu evrendeki en iğrenç varliklardır.
ben evi ocağı vs'ye basıyorum.