bugün

(bkz: don t feed the troll) aynen ondan .
(bkz: Akıl hastanesinden kaçan kürt)

(bkz: atechso)
bi siktir git çay koy denilesi insan önermesidir. tarih boyunca hep asalak olmuş insanlar kime neye nereye efendi olabilir, tarihi yok vatanı yok. ulan bilmem kaç milyon yıl önceki dinozorun bile fosili çıkıyor fakat bir kazıda bile bir k*rt eseri çıkmıyor? ayrıca türke değil kürt tüm acun birleşse yine efendi olamaz.
3 koyun versen kaybedip gelecek tipler bu özgüveni nereden buluyor?
Su götürmeyen gerçektir. Kürtler güçlü ve asildir. Açık ve net.
k*rtler OROSPU çocuğudur kabul edin arkadaşlar.
Ahıra girip 5 dk.da Nirvanaya ulaşmış kürt zırvası.
http://imgim.com/1389incii7766818.jpg
bunlar hendeklerden ne ara çıktı.epeydir yoktular.etek giyipmi kaçtılar.
bir hevalin hayal dünyası.
Siz anca öşeklerin efendisi olursunuz la.
yani kürtler türkler arasında daha bi efendi, daha bi derli toplu, daha bi ağırbaşlı, daha bi uslu olanıdır....... mı desek? ne desek? *
(bkz: yok ananın amı)
Kimse kimsenin efendisi olmasin.
hahaha pasaportsuza bak hele. lan senin türk sözlüklerinde yazman bile sana lüks bir tölerans, neyin efendiliği:d
Kimse kimsenin efendisi olamaz.
yazar burda rüyasını anlatmış efenim. çokta ciddiye alınmamalı ayrıca üzülme öşeklerine anlat bunları diyerek teselli edilmelidir.
siz şu çamaşır suyunun efendisi olun. kürtlerin hepsi ölmeyi hak ediyor
(bkz: yok mu beni siken)
Mümkünse ne kürtler benim efendim olsun ne de ben kürtlerin efendisi olayım.
Bir kavmin Efendisi olmakla ilgili bir sıkıntım yok. Ermenilerin ya da slavların efendisi olmaya itirazım olmaz ama kürt lütfen.
(bkz: de sixtir lo)
insanların atası maymundur deyince üstlerine alındı herhalde bunlar.
Bağımsızlığını emperyalist güçlerle birlikte saf tutarak kazanmaya çalışan öncelikle kendi boynundan tasmasını çıkartıp özgür olacak ki başka bir millete efendilik iddiasında bulunacak.

Dünyanın tek efendisi vardır o da Süleyman Seba'dır.
Çok efendi adamdı.
"Tom da dövlet guriidik, Borbar Törükler göldi, anamızı sikdi"

görsel
Türk'ler tarihleri boyunca köle olmadığı ve Kürtlerin varlıkları boyunca göt yaladığını düşünürsek... I ıhhh bu troll tutmaz.