Evet, kürtler size ne yaptı? Tek istedikleri demokratik hakları ve özgürlük o halde bu nefret niye.?

Tanım. Bir soru.
Bir şey yapamazlar zaten. Sadece pis bir hava solumak istemiyoruz.
“Demokratik hak ve özgürlüklerini" şehidimin kanında, arayan bir halkın; Türk milletine 200 yıldır verdiği zararlardır.

Yetmez efendim, anlatmaya sayfalar, kitaplar yetmez.
Ben ırkçı değilim onlar kürt.
şahsen bana bişey yapmadılar ve yapamazlarda ancak
1- terör olup askerime polisime haince pusu kurup kalleşce bombalı saldırılar yapıb şehit ettiler not: mertçe gelip saldırsalar bu kadar nefret etmeyeceğim ama o kadar korkak ve adilerki tek yapabildikleri bomba yüklü araç ve eyp ile canımızı yakmak

2-ülkedeki tüm üretimi biz batı'da karadeniz'de ve iç anadolu'da yaparken ödediğimiz vergilerin yarısından fazlası siz çalışmayan üstüne üstlük hainlik yapan kürtlere hizmet olarak gidiyo katkınız 0, harcadığınız 1000

3-üstüne üstlük tüm bu hizmetlere rağmen hala kaçak elktrik, kaçak sigara, kaçak çay ve bi sürü kaçak malı yasa dışı yollarla ülkeye sokup para çalma peşindesiniz o paraları'da pkk nın emrine vermektesiniz

4-çok büyük çoğunluğunuz eğitimsiz sürekli çocuk yapma derdinde büyük şehirlere gelip ne kurallara uyarsınız nede adam gibi durup ekmeğinizin peşinde koşarsınız işiniz gücünüz eşkiyalık

5-yine çok büyük çoğunluğunuz çocuk tecavüzcüsü ve hala namus cinayetleri işleye tiplersiniz

yani kısacası ülkenin huzurunu kaçıran en büyük etken sizsiniz bunu hala anlamıyomusunuz daha ne yapalım anlatmak için.
günlerdir yanıtını merak ettiğimden uyuyamadıgım, bu sevgisizligi hissettikçe göz pınarlarımdan akan yaşlara mani olamadığım, neden biz Allah'ım diye isyana zaman zaman yöneldiğim açıkça sorulmuş bir sorudur.
Sevin bizi. Öptüm.
Irkçı itlere bide kendinimi sevdirmeye çalışacaksın. S.et.
bizi hiç sevmiyorsunuz siz kürtler ühüh ıngaa. sevgiye ihtiyacımız var.
Bir yığın ırkçının pisliklerini okuyoruz bu başlıkta, bunlara ne yapsa yeridir. Ne desek boş fayda etmiyor susmaya da gönül razı değil.
Evet, Kürtler size ne yaptı? Bu kin niye? Afedersiniz de Kürtler ebenizi mi şee etti.?

Kürtler Sadece birazcık özgürlük istiyor.
pastırma ve sucuk üretiminde kullanılan eşekleri siktiler.
Kürtler size ne yapti dedikten sonra biz olalim demek?
Ne Kürtler gordum Ne Mutlu Türküm demekten utanan, ne kürtler gördüm Ne Mutlu Türküm demekten gurur duyan. Bu ayrisimin en büyük nedeni yine kendileri olmustur.Ne yaptilarsa kendilerine yaptilar.
hangi birini sayalım amınakoyim?
Bölücülüğe destek olmak, vergisiz ürün kullanmak, kaçak elektrik, sahte evrakla ecza ürünü kullanma, kaçakçılık, uyuşturucu sektöründe bayrak taşıma, trany ve oğlan/oğlancılık, yirmi çocuk yapıp devletten himmet ummak ve daha pek çok şey...
(bkz: hainlik)
Bana bir şey yapmadılar öşekle yatmaları midemi tiksindiriyo.
elektrik faturalarını ödüyoruz, bu bile yeter. gerisini saymıyorum bile.
(bkz: hainlik)

(bkz: kayıp kaçak bedeli)

(bkz: terör)

Daha sayayım mı?
Kişisel olarak da çok husumetim oldu ancak yurtsever cephe ayağıyla pkk sempatizanlığını üniversitelere sokmaları sevmeme nedenlerim arasındadır.
öz yurdumda " sen türk müsün" sorusuyla muhatap olmak hoşuma gitmedi haliyle.
biz türk' üz deyince ırkçı oluyoruz, onlar kürt' üm deyince feodal özgürlükçü oluyor ne enteresan.
hainlik elbet. hdp adı altındaki partiye oy vererek yapmıştır.
Tersten sorulması gereken sorudur.
bir türk olarak demokratik hak ve özgürlüğümü istiyorum.eğer bu ülkede özgür olmayan birileri varsa onlar da türklerdir.
asıl biz kürtlere ne yaptık da amerikanın israilin köpekliğini yapar oldular. sözüm bütün kürtlere değil yapan şerefsiz, soysuzlara.
Bana bir şey yapmadı ama kendilerine yaptı. Selo selo dediler zamanında. Şimdi nedense Avrupa insan hakları mahkemesi bu adam siyaseten hapistedir dediği halde gıkları çıkmıyor.
çocuk yapmayın yeter.