bugün

herkesi kendileri gibi sanacaklar ki; uyduruk resimlerden propaganda çıkarmaya çalışmışlardır.

sonuç : başarısız.
adamlar başlığı kalahari çölüne çevirmiş. hepsi arazi.
http://www.uludagsozluk.com/e/29319837/
Dangalak,sahtekar, hain i unutmussunuz kanları bozuk,genleri pis yaratılış öyle türklerin sınavı.
bu sözler ile anlıyoruz ki, salak olan sadece kürtler değilmiş. zaten ülke olarak komple mal olmasak bu halde olmazdık.
eminim birçoğu bunu yazan gerizekalı kadar salak değildir. ülkeyi türk-kürt iç savaşına sürüklemek istiyor oluşlarından zerre haberi olmayan, olmadığı gibi sığırlığın en dik alası olarak bu çabalara hizmet eden bu insanımsı ırkçı gavat kadar salak değildir.

not: kürt değilim. bunu açıklamaktan da nefret ediyorum. yanlı olmadığımı bilin istedim.
Bak arkadaş tanıdığım bir sürü Kürt insan var, on numara adamdirlar. Hatta baykal dönemi chp'ye oy verenini, pkk ya ana avrat sovenini bile tanıyorum. Bırakın böyle nefret söylemlerini.
Çünkü Kürtler arkadaş. Çok zekiyim ya asjdjfjfj. Ya orasını bilemem tabii ama harbi çok kavgacı oluyorlar la.
homolar, uyuşturucu kaçakçıları ve teröristlerin de kürtlerden çıkması enteresandır.