bugün

Irkçılığın lüzumu yok, herkese günaydın eski sevgilime bile.
günaydın ırkçı kardeşim sanada günaydın.
Kürt olsam kinlenirdim dediğim bir espri daha...
sana da günaydın küçük ırkçı.
gün gelir bana da birgün aydın olur..

kürt olmak bir seçim degildir.. pkk lı olmak bir seçimdir..

bak güzel kardeşim; dışarda insanlar seninle erkeksin diye dalga geçiyorlar mı ? hayır bunu sen seçmedin ama ibne olursan karı gibi kıvırtırsan dalga geçerler. Çünkü o senin seçimin olur...

kürt olmayı ben mi seçtim ? hayır.bu ülkede doğmayı ben mi seçtim? hayır . ne zaman doğmam gerektiğini ben mi seçtim ? hayır. cinsiyeti mi ben mi seçtim ?? hayır.. anne baba mı ben mi seçtim ?? hayır..

peki benim hiç birinden haberim ve tercihim yokken neden bana piçlik yapıyorsun ??

ben eğer pkk lı olursam bu bir tercih olur beni yargıla ama kürt oldugum için beni yargılaman benim değil senin cahilliğindir.
Sana günaydın yok faşist piç.
Tüm kürtler toplanmış ağıtlar yakmakta şuan. Belki bir daha aydın tek bir günü olmayacak. Ya ne olur bi günaydın desen?
Laf etti balkabağı, dinliyor asma yaprağı günaydınıdır.
Lazı, çerkezi, abazası, kürdü, alevisi, süryanisi herkese günaydın, sen hariç!
Neden mi? insan olmadiığın için!!!
Yıkıl karşımdan!!! Günaydınmış!!! Al o günaydınını rulo yapıp.....!!
Te allam. Sabah sabah!
allahım şimdi bize gün nasıl ayacak? halbuki biz doğudayız gün ilk bize ayıyor. ilginç.
kürt kardeşlerim ve insan olan diğer herkes sabahınız hayırlı, gününüz bereketli, çayınız bol olsun. faşist ergene çay yok.
(bkz: günaydın)

görsel
(#7015076)
bölücüler hariç herkese günaydın demek isterdim ama bunu bile midem almadı. herkese günaydın.
kürtler, çomarlar ve arap g*tü yalayıcıları hariç herkese günaydın.
ahhh günüm karardı laaaan.
şimdi ben klimalı ofisimde oturup ayağıma kadar gelen sıcak kahvemi yudumlayıp bir yandan işlerimi yapıp bir yandan nette sörf yaparken bu güzel günün tadını bana günün aydınlandığını söylemeyecek olan hırbolar yüzünden çıkaramayacağım. Çook mutsuzum laaan.

Şaka şaka zikimde bile değilsiniz.
Herkese günaydın, sana katır boku.
günaydın.

görsel
Bir türk milliyetçisi olarak bu ülkeye artniyet beslemeyen ve kalbi temiz olan herkese günaydın..

Türklük kandan önce ruh ve karakterdir.

Türk olma erdem ve ahlakından uzak, Türk olmayı sadece güçlü olmak ve güce tapmak olarak anlayan o kadar insan var ki. Halbuki Türk'ü güçlü kılan bileğinden çok davasındaki haklılığı, doğruluğu ve ahlaki erdemleri ile yaratıcının yeryüzündeki gölgesi ve kırbacı oluşudur. Dini her ne olursa olsun doğru ve erdemlidir.

işte bunlardan yoksun olanlar ile direkt olarak kimliğinden utananlar bu ruha sahip olamayanlardır maalesef.

Bu ruha sahip olanınsa türklük şuuru kuvvetli olduğu gibi, işi nazivari bir ırkçılığa da vurmaz. Gerçek saf bir milliyetçidir.
Tüm insanlar için huzur ve eşitliği getirecek olan türk'e tabi olmak olmalıyken bir grubu aralarındaki çürük elmalar yüzünden tamamen genellemek Adalete sığmaz. Türklerin bile çürüğü varken üstelik..

işte tüm milletleri yönetme olgunluğuna halen ulaşamamamızdan kaynaklı bunlar.

Başta türk birliği'ne özlem duyan türk ırkı ve ural-altay soylular olmak üzere; türk birliği'ne artniyet beslemeyen veya kalıp önyargıları olup bu birliğin adalet ile birlikte sağlayacağı huzur sayesinde yıkıldığında ise sevgi besleyebilecek olan arap, kürt, yunan, kelt, japon, yahudi herkese günaydın.
Afedersiniz k*rtler hariç Günaydın.
Yanlış bir kelime Suriyelileri de eklemek gerek.
görsel
Kürtler olarak çokta s.kimizdeydi amk.
görsel
güncel Önemli Başlıklar