bugün

çoğu gerçeği gördü teröristlerin yaptığı çağrılara katılmıyorlar protesto ediyorlar şimdi burada kürt kürt diye ırkçılık yapanlar bu insanlara haksızlık ediyor.
ırkçılık yapan pkk'ya bilerek yahut bilmeyerek destek vermiş oluyor. ülkemizdeki kandırılmış kürtler bu yalana inanmayı tek tek bırakıyorlar inşallah.
(bkz: abdullah öcalan ın benim annem de türk demesi)
görsel
beyaz kürtler destekliyor.
çünkü pkk bitti bitiyor aq. devlet bir tık daha yumuşak başlı olsa bunlar yine bizim partimiz bizim partimiz diye dolanırdı ortada.
Gerçekleri gören kürt kardeslerimizi tebrik ediyorum.
Yok la hangi kekoyu kazısan boyasının altından pkklı çıkar allah fırsat vermesin bunlara.
(bkz: ne sandin yapraam)

Geçenlerde bu kisnak midir kisnek midir cibiliyetsiz hdpli kari gozaltina alındığında, sokaga inin cagrilarini hicbi kürt siklemedi. Buradan anlayın durumu. Sosyal medyada atip tutan soysuzlara bakmayın kurt halkindan asla destek goremeyecekleri kanitlandi.
dostum türklerde artık bu yalanlara inanmıyor. En azından ben öyle umuyorum.
Her hdp yi destekleyen kisinin soylemi olan cumledir. "Kurtlerde artik anladi apoyu pkk yi desteklemiyorlar" diye baslarlar. Hic biri desteklemese pkk orgutune katilmasa kim katiliyo peki bu orgute amk.
tabi canım manyak mısın sen, dağa çıkanlar zaten türkiye'de yaşayan ugandalılar.
bırakın lan bu ayakları. hangisi ile biraz samimiyet kurup muhabbete başlasam altından pkk çıkıyor ideolojisinin.
Varsa öyle bir şey bilin ki çözüm süreci bittiği içindir. Çok değil 2-3 yıl önce gördük kimin neyi desteklediğini. Ben milyonların katıldığı bir mitingte "pkk halktır halk burada" sloganını duyduysam o genellemeyi de yaparım arkadaşım.
devletimiz o bölgede güçlü olduğu sürece kürt kardeşlerimiz pkk ya açık savaş açar.
Bir tür avuntu.

Şu gün bitse, otuz yıl sonra gene başlar. işte öyle bir topluluktan bahsediyorsunuz. Hayal kurmayın.