bugün

Ahahaha kürtler ırkmı lan! Puhahaha o zaman ben de benito musollini ahahah derme çatma uyduruk kelime sayısı bini geçmeyen kendi aralarında bile anlaşmalarını sağlayamayan dilleri ile mi ırk olmuşlar, yoksa biz Türklerin verdiği ekmeğe ihanet edip attıkları molotoflarla mı ırk olmuşlar? Diye sormak istediğin 5000 yıllık ırk muhahahaha.
emperyalizme karşı örgütlü mücadele eden anadolu'daki tek ırk.
kendilerini ayrı bir ırk sanan bir takım insanlardır.
hitlerin tam aradığı ırk.
bu kadar kör milliyetçilik olamaz kardeşim ya.
5000 bin yıllık tarihi olduğu rivayet edilen ırk.

tarihçiler endişeli.
(#18471566)
--spoiler--
5000 bin yıllık tarihi olduğu rivayet edilen ırk.

tarihçiler endişeli.
--spoiler--

(bkz: on yüz bin milyon baloncuk)
ermeni-arap kırması olduğu ve özellikle proje dahilinde ortaya çıkarıldığı komplo teorisine sahip ırk.
teoride böyle bir ırk yoktur. kürt denilen organizma, arap, fars, acem kırması karman bir millettir. saf ırk değildir. ben demiyorum antropologlar diyor. onlarda mı ıkçı şimdi?
ne kadar inkar etsenizde bu coğrafyanın kadim bir ırkıdır..

halk diyelim biz buna en iyisi ırk sakat bi ifade hangi etnik gruba kullanılırsa kullanılsın,ırkçılık yaptırır herkese bu kelime türklere de kürtlere de..

not:boşuna yırtınmayın kürt-türk kardeştir bu ülkede.
italyan nikahlıyız biz,boşuna boşandırmaya uğraşmayın.
her 2 tarafın faşislerine de sözüm..
araştırmalar sonucu bir milyon tane sonuca varılmış ama haklarında tek bir yazılı belge olmayan ırk. kim yok ettiyse artık belgeleri.
araştırmalar sonucu kökeninin nereden geldiği en fazla merak edilen ırklardan biri olduğu açığa çıkmasına rağmen kimlerin bu kadar merak ettiği konusunda yeterli araştırma olmadığından gizemini koruyan ırktır.
ırk ve ya değil bu beni aşar ama bir ulus olduğu kesin. dillerini öğrensinler, şarkılarını söylesinler, gazetelerini çıkarsınlar buna köstek olmam aksine desteklerim ama gelip bu dilde eğitim istiyorum, savunma hakkı istiyorum, eyalet istiyorum, dağa çıkar kurşun sıkarım diyolarsa karşıyım arkadaş.

not: eğer bir vatandaş türkçe bilmiyorsa bu devletin en büyük ayıbıdır. bu vatandaşın kendi dilinde kendini savunması en doğal hakkıdır.
yanlış ideolojilere kendilerini kaptırmış ırk . katillere uymuş ırk .
ekmek yediği yere ihanet eden tüm aşağılıklar gibi günün birinde layığını bulacak dış güçlerin "çocukları".

not: tanım sadece kürtçülük yapanlarla ve pkklılarla kısıtlanmıştır.
bu üreme hızıyla 20 seneye her yerde olabilecek ırktır.
hakkında yazılanlara bakınca bu ülkede iki ayaklı ve konuşma kabiliyeti olan hayvan sayısı hakkında bilgilenmemizi sağlayan ırktır.
ne ekmeği yediğini anlamadığım ırk. nerde bi inşaat orda kürt. adam gibi yatırım mı oldu doğuya da bu adamlardan sadakat bekliyosunuz. istanbula kanal açacağınıza şuraya iki fabrika açın. tarımı geliştirin. ağaların elinden kurtarın şu insanları.
kökeni marabalık olan ırk. nerden geldiği meçhul, herhalde nerede marabaya ihtiyaç varsa ordandır.
sürekli beraber yaşadıkları insanlar tarafından bok atılan ırk. insan önce bir kendine bakar sonra millete laf atar ama bunlarda öyle değildir. asil olmayan hiç bir ırk kadar asildir. bu ülkenin diğer sahipleridir.
çeşitli varyasyonları güney amerikada mevcut ırktır.
benimde dahil olduğum ırktır ancak dilini bile pek konuşamam. Bazılarının yaptığı eşeklik yüzünden ön yarıgıyla bakılan ırktır şunu demek istiyorum ki yarım kürt yarımda türk ve bununla gurur duyuyorum.
gelmiş geçmiş en iğrenç , bağnaz, yobaz görmemiş ırktır.
hatta ırk bile değildir, etnik döküntüdür.
Evrim geçirme aşamasına bile baş kaldıran etnik bozuntu. O kadar zaman geçti hala yabaniliğin, vahşiliğin, dehşetin hepsi bunlarda. Bakamayacak çocuğu dünyaya getiren insanlara ırksal terimden yaklaşamazsınız. Hayvan bile yavrusunu besleyip, büyütüyor. Bunlar gibi sokak ortasına atmıyor.

Not: van'da, Muş'ta epey bulunmuş birisiyim. inanmayan oradaki dilenci miktarını araştırabilir. Sadece çocukları baz alın ama.
Kafası attığında postasını sağlam koyan ırk. Bak doğuya ne elektrik ne suuu kebap iş. Oralarda yıllardır öyle. Dillerini yasaklayan,Ne mutlu türküm diye zır zır ağlayan,Kürt yoktur diyen faşistolardan bir bir isteklerini aldılar.Çakma gezi protestolarına benzemez bunları protestosu.
safkan ırk değildir tamamen 3-4 ırkın birleşimiyle zamanla kendi kendine oluşmuş melez ırktır

kültürü,tarihi,mitolojisi bile mezepotamyada ki kültürlerden araktır.