bugün

Bir bu salaklar vardir herhalde anadili okulda ogrenmeye calisan.
Boykot moykot ise yaramaz bence. Ulkede yirmi milyon kurt var kurtce egitim veren bir anaokulu bile yok. Fakat mekadonyada uc yuz bin turk yasiyor diye yuce adaletli devletimiz, turkcenin mekadonyada resmi dil olmasi icin yillarca caba harcadi ve en sonunda da sonuca vardi. Mekadonya bolunmedi kiyamet de kopmadi...
sanki 7/24 sınıfta hazır bulunuyorlarda 1 hafta gitmemek için çağrı yapıyorlar. önümüzdeki 10 sene daha kürt bilim adamı yetişmesini engelleyecek çağrıdır.
Bir önceki boykotta Diyarbakır'da bulunmam sebebiyle etkisini gördüm. Ailelerin çocuklarını okula göndermeme oranı %50 civarında idi.
Çocuklar onların sikinde değil anlamıyor musunuz?
Barış gelecekse biraz zorlaman lazım bu kesimi. Canım cicimle hiç bir bok yapamazsın.
Gören de Doğu daki öğretmenlerin tümünü kürt zanneder. Eylemmis, peh.
Bölünmüş ülke çoktan.
kürtlerin hakkını savunuyorum diyen örgüt ve derneklerin çoğu neden kürt halkının kötülüğüne iş yapar?

pkk: okul yakar, park yakar, hastaneye saldırır, yol yapan kamyonu ateşe verir, yatırıma gelen firmaları siker.
hdp: her türlü aracı kullanarak kürt-türk gerilimi çıkarmaya çalışır( selahattin demirtaşa bakarak bunu göremezsiniz, bi o m.vekillerinin twitter'da paylaştıklarına bakın), pkk'nın savunuculuğunu yapar ve meşrulaştırmaya çalışır. toplumda kürt antipatisini hedefler.
kurd-der: çocukların eğitim düzenini bozar.

bu ne amk? kürt kardeşlerimden istirhamım bu gizli kürt düşmanlarına prim vermemeleri vs değil. bunları gördükleri yerde en iyimser olarak dövmeleri.
Hiç başlamasalar bile zerre umrumda olmaz. Banane lan kekolara bak..
Fakirdirler. Malüm ülkede okumak için yüksek meblağ gerek malesef.
hiç gitmesin amk çocukları.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar