bugün

Hiç şüphesiz Selahattin Eyyubi'ye bakılarak varılacak sonuçtur.
O ki komutanlar komutanı , zeki , savaş stratejisine hakim ve en önemlisi savaş içinde bulunduğu haçlı kralını esir olarak eline geçirdiğinde sırf makamına hürmeten onu bağışlayıp besleyecek kadar da şefkatli.
Fakat Türk tarihinde bunu göremezsiniz. Şöyle ki Hun devleti , Mete diyerekten yere göğe sığdırılamayan adamlar devletler bugünkü sosyolojik Türk milleti ile neredeyse hiçbir akrabalık bağı taşımamaktadır. ( Bunu ben demiyorum modern bilim söylüyor ) Göçebe bir yaşam sürmemizden ötürü gittiğimiz her coğrafyanın insanı ile etkileşimde bulunmuş ve biyolojik manada " TÜRK " etimolojisi ile hiçbir bağımız kalmamıştır. Biz Anadolu Türkleri Sosyolojik olarak Türk'üz ki bu zaten bütün tarihçiler tarafından bilinen bir gerçek. Ama bunu kürtlerde göremezsiniz. Milattan önceki kürt erkeği ne ise bugün de aynısıdır. Çünkü Kürtler dışarı ile etkileşimde bulunmamış, kendi milletinden evlilikler ile milliyetini günümüze kadar koruyabilmiştir. Eeee osmanlıyı zaten biliyorsunuz padişahların eşlerine bakmanız yeterli...
Velhasıl kelam Mezapotamya'nın en kadim halkı Kürt milletidir. Tarihi de hiç şüphesiz Türk tarihinden üstündür.
Biji Geli Kurda
güzel şaka panpa.
tanım: uçuk kaçık bir iddia.

edit: kürt ırkçısı ya da türk ırkçısının insanları kışkırtmak için durduk yere ortaya sıçtığı başlık.
Hangi kafayla başlık açıyosunuz çok merak ediyorum.