bugün

hakları ihlal edilmiş yazar.

arkadaşlar ben doğarken bana sormadılar hangi ırka mensup olmak istiyorsun diye bu yüzden dışlanmak ve ırkçılık görmekten sıkıldım son olarak ta şunu söylemek istiyorum

TÜM GENELLEMELERiN ANASINI SiKEYiM.

BU ŞARKIDA BENDEN SiZE

http://www.youtube.com/watch?v=aDoKhA_GgDU
kürt değilsin zaten şeklinde cevaplanması gereken söylem. kürt diye bir ırk veya millet yoktur, müslümanlaşmış ermeni ve farslara kürt denir.
devamı beni aşagılayan ile biten cümledir.

affola arkadaşlar kürt yazmışım ben kurt olmaktan bahsediyorum gece 12'den sonra bir arabaya dönüşüyorum ve apaçileri gezdiriyorum ve elit kategoride barınan popilerite meraklısı insanlar tarafından dışlanıyorum denilen cümledir.
ruh hastası ırkçıların bitmek tükenmek bilmeyen nefreti nedeniyle birilerinin kendini söylemek zorunda hissettiği cümle.

gel gör ki, ayıbın ta kendisi de bu zaten. insanları kürt olmak benim seçimim değil gibi bir şey söylemeye iten zehirli ve hastalıklı kafalar, kararmış kalpler, insanlıktan nasiplenememiş canlı bünyeler bana mısın demesin; adam tutsun, kürt olmak bir suçmuş gibi ezilip büzülsün.

bu ülkeyi kürtler değil, insanları tuhaf tuhaf şeylerle değerlendirip etiketleyerek kenara fırlatanlar bu hale getirdi. ırkçısınız ve hastasınız. ve bu gerçekle er geç yüzleşeceksiniz.
''Ama elektrik faturası da ödeyemem yani'' diye devam eden cümle..
kürt diye bir ırk yoktur hiçbir zaman olmamıştır, kürtler kurtuluş savaşından sonra taraf değiştiren (yada korkusundan) müslüman olan ermenilerdir.
Tamam sevgili kürt kardesim. Kürt olmak senin seçimin değil lakin sen bu ülkede normal bir türk vatandaşı gibi şerefinle, ahlakınla, yakmadan, yıkmadan, bağımsız olmaya çalışmadan yaşarsan hiçbir kimsenin seni hor görmeye hakkı yok. Yeter ki kürdistan deme, askere kötü gözle bakma, bizim gibi davran, bizim gibi yaşa.
Sözlükteki Türkçülerin genelinin umursamayacağı sözdür. Çünkü onlar yüce asil Üstün KusursuZ Türk ırkıdır.

Terörist oluyorsunuz anında onlar için .
Şu arkadaşın kürtlüğüne şikayeti usandırdı ama.
Her gün, her gün.

Hayır şikayetçiysen git ailene hesap sor, bize ne bundan.

Sanırsın iş bulamamış, dövmüşler.
Öyle bir acıtasyon.

Bu ülkede asıl gariban Yörüklerdir.
Her şeyde canım yörük denir ama halleri garibandır.

Beyaz Türkler gibi Mercedeslere, range roverlara binen çok Kürt vardır.
Bu devletin temel unsuru yörükler ise o yayladan bu yaylaya Toros ile transit pick-up ile gider gelir ancak.
Çok şikayetçiyse ameliyatla türk olabilir.
Kürt olmak suç değil ama suç kürtler için cazibe her kürdün yolu bir gün suçla kesişiyor bir şekilde suçun çekimine karşı koyamıyorlar..
Benim ailemdekiler hırsızlık yapmıyor armutus arkadaşım.