bugün

olabilir kürt-türk ayrımı yapmayı kesin ne demiş Atatürk ben Türkümdiyen herkes Türktür.
Bir arkadaşımın başına gelen durumdur.
Arkadaşım a
Kürt kız k
(
K: a seni çog seviyyorum biliyorsuun?
A: biliyorum aşkım
K: bugün eski sövgilimle borıştıq ha. Çox mutliyim.
A: Allah belanı versin şerefsizin kızı.
K: sen çoq eyi birisin sana doha iyileri layıqtır ha.
Gayet normal bir durumdur. Her insan aynı değildir, bir kişinin yaptığını bütün ırka mál edemezsiniz. Lütfen artık ırkçılık yapmayın da güzel güzel yaşayalım ya.
kürt,laz,çerkeş,türk ne farkı var.

iki insan birbirini sevdikten sonra istersen (bkz: mutant)la sevgili ol..

not:ayrıca kürt kızları sevdiğine sadık olurlar
evlendiklerinde kocalarini ölümüne severler.
tek eksisi fena kiskanirlar.
(yada bana öylesi denk geldi).
Yine iğrenç bir başlık. Ötekileştiren başlıklardan uzak durun türkün düşmanlığı her nedense kürtlere karşı fakat türk olmayan tek ırk kürtler değildir. Ayrıca önemli olan insanlıktır, insanın ırkı değil.
"Not, ırkçılık yoktur"

Siker misin, sabaha mı bırakırsın?
lütfen kızlarımızdan uzak durun.
biz kürtler kürt kızlarınada türk kızlarınada yetiyoruz çok şükür, destek gerekmez.
Kk? Keyfimin kahyasımısın demek yani. Kürt, laz, fark etmez. Kalp kimi severse güzel odur. Sen bu durumu kınıyor isen, unutma ki insan kınadığını yaşamadan ölmez.
Sevgilim kürt, evet. Ağır da solcu. Ben çeçenim, milli görüş savunucusuyum. Bir yandan ailesinin bir tarafı da alevi. Bizimkiler sünni. Ne tarafından baksan bir zıtlık var ama, ben onu sevdikten sonra yukarıdakilerin ne önemi var.

24 saat sonra gelen edit: bugün bir başkasından hoşlandığını, haksızlık yapamayacağını söyledi. Sanırım yavşaklığın ırkı, milleti, cinsi yok.