bugün

gem vurulamayan, ırkçılık boyutundaki milliyetçilik.
Bizim derdimiz Kürtler ile değil, vatanımıza ve askerimize kast etmeye yeltenen teröristlerledir. Yoksa vergisini veren, insan gibi yaşayan her kürt bizim de vatandaşımızdır. Dikkat, vatandaş diyorum. Vatanımızı paylaştığımız, aynı vatan üzerinde yaşadığımız kişi yani. Tıpkı bir çerkes bir laz gibi.
türkler milletini sahiplenince faşist kürtler yapınca özgürlükçü oluyor. belirgin kürt faşizmini ört bas etmeye çalışan "bazı" çevrelerin kullanmadığı, aynayı hep ters yönden tuttuğu durum.
klasik sağ partilerle aynı özellikleri göstererek seçimlerden önce ''vay efendim aleviler eziliyor vay efendim kürtler kesiliyor eşçinseller dışlanıyor'' diyen, dostlar beni bazarda görsün düz mantığıyla madıkmakta sivas katliamını anan, meclise gelince ''yaşasın gerilla yaşasın kürdistan'' diye bağıran, ''barış için savaş diyen'' , toplumun her kesimini kucaklayıp kürt sorununun çözümü için çok radikal girişimlerde bulunmaktansa mhp'den bayrağı devr alarak milleti kürt türk diye daha da çok bölen, kendilerinin bile ne olduğunu bilmedikleri kürt sorununa ilişkin tek çözüm olarak ''özerklik olsun babamı bile tanımam diyen'' ve bu uğurda sünni islamın baskıcı altında ezilen alevilerin sorunlarını siktiredip ''aha lan akp'yi bu konuda desteklersek demokratik özerklik geliyor'' diyerek akp'nin bütün gerici ve eğitim sistemini laiklikden uzak yoz yapıya dönüştürmede sunduğu teklifleri kabul edip destekleyen, eşcinsellerin lafını bile etmeyen, cemaatle neredeyse dirsek temasına girip; mecliste kim daha yobaz olabilir yarışmasına katılıp sidik yarıştıran, ülkenin tamamını ilgilendiren ekonomik sosyal ve kültürel sorunlarda hiçbir öneri ve çözüm üretmeyen partidir.
yapılan açılımlarla desteklenen olaydır. sırf türk olduğu için askerimizi, mimarımızı, doktorumuzu, imamlarımızı, öğretmenlerimizi sırtlarından kalleşçe vurarak öldürmektedirler.
faşizmin tanımını bilmeyenlerin ortaya attığı saçma tanım.

bir toplumun faşist olabilmesi için öncelikle kendini üstün ırk olarak görmesi lazım ( bir türk dünyaya bedeldir gibi), bu tek başına ırkçılıktır. ve daha sonra kendinizden aşağıda gördüğünüz farklı etnik kökenleri reddedip onları kendi ırkınız içinde eritip yok etmeye, asimile etmeye çalışırsanız ( ne mutlu türküm diyene gibi ) bu faşizmdir.

ben bugüne kadar kürtlerin kendini üstün ırk olarak gördüğüne şahit olmadım. vardır belki bir kaç kafayı sıyırmış kişi ama kitlesel olarak böyle bir fikir yok. yani kürtleri terimsel olarak ırkçı olarak bile suçlayamacakken faşist demek komik oluyor.

ama şöyle bir durum var kürtlerde; kendini kürt olarak ifade etmeyen, kendilerini ayrı bir millet olarak gören zazalar var. buna karşın bazı kürtler onların aslında kürt olduğunu iddia ediyorlar. eğer zaza olmayan kürtler, kendini kürt olarak görmeyen zazalara dayatmada bulunur, onlara kürtlüğü dayatırlarsa bu kürt faşizmi olur. bu, ilerde olma ihtimali olan bir durum. ama şu anlık böyle bir şey uygulanmıyor. dolayısıyla şu an için kürt faşizmi diye bir şeyden bahsetmek bilgisizlik olur.
1925 senesinde şark ıslahat planı ile başlayan eziyetlerin 1980 senesinde doruk noktasına ulaşmış olması sebebiyle o senelerde ayyuka çıkması manidardır. Sen elindeki suyu ne kadar sıkarsan o kadar taşacaktır.

dipnot : kürt değilim.
insanı dellendirir.

(bkz: insanı demokrasi kelimesinden soğutan kürt ırkçısı)
el nusralılara yapılmaya çalışılanlar ile tekrar gün yüzüne çıkmakta olan faşizm

(bkz: her el nusralıyı terörist zanneden insan)
kominist yapının altına saklanılarak yapılır bu faşistlik.
demokrasi perdesi arkasında yapılır.

askerler şehit edilir, devlet kurumları taşlanır, bayrak indirilir, belediye araçlarında insanlar yakılarak katledilir, soygun, vurgun yapılır, elektrik faturası ödenilmez ama en fazla elektrik kullanımı yapılır.... sonra da; (bkz: devlet bize bahmiyir) denilir. silaha sarılınır ve bunun adı demokrasi arayışı olur... işte kürtlerin türk milletine ve türk devletine yaptığı faşizmin özeti.
eşitlik ilkesine dayandırılarak yapılır.
"deokrasıdir" Yani onlar öyle diyorlar...

(bkz: kokulu faşizm)
olması gerekendir. Ülkeye çok seslilik hakim olmalıdır. Bırakınız konussunlar.
yıllarca kürt olmayan zazaları asimile etmeye çalışarak bunun en tipik örneğini göstermişlerdir..Türk'ün de Kürt'ün de birbirinden arda kalır yanı yoktur bu coğrafyada..
yıllardır silahla türk milletine dayatılan faşizmdir. Öcalan serbest kalsın yoksa 50.000 kişiyle halk savaşı başlatırız diyenlerin faşizmidir.

Silaha sarılan bedelini öder er veya geç...
yoktur.
Var olan faşizimdir.
sonuçları eğlenceli görüntüleri ortaya çıkarmaktadır.

görsel
Türk karşıtı kürtlerin savunduğu düşünce.
- aa türk bayrağını indiriyorlar..
+olabilmetedir hain tc oyun yapıyir bi bez parçası degil mi

-aa kürtdistan bayraklı birinin üstünü yırtmışlar
+faşist tc kutsalımıza sataşiiyr
ezilen ulusların yaptığı millyetçilik meşrudur.

"it" lerin ortaya attığı faşizmdir.
meşru faşizmdir.
ALLAH IN iNDiNDE HERTÜRLÜ IRKÇILIK HARAM OLDUĞUNU BiLE iNKAR EDECEK KÖPEKLiK TÜRÜDÜR.
sayıları ancak birkaç bini bulan silahlı kürt ve onların sempatizanı olan birkaç milyon kürdün, 50 milyon türk'e hayatı zindan edip, sokakları yaşanmaz hale getirmesi ve terör estirmesidir.