bugün

evet efendim hiç üşenmeden uludag sözlük haber ajansı olarak 1 saat gibi kısa bir dilimde ünlülere küresel ısınmanın ne oldugunu sorduk işte cevaplar;
-bülent hanım nedir bu küresel ısınma.
+efenim allahın yaratmış oldugu bu takdir-i umumi tedrikat evrenini yakılacak odunlarla ısındırmak demektir.

-evet sayın mustafa topaloğlu nedir bu küresel ısınma.
+şimdiiii. ıııı. aaaa. marstan uranyum nitrat dolu gaz sıvılarının ülkemiz üzerine düşmesi ve bu gazların basınç oluşturup ısınma yaratmasıdır.

-sayın tatlıse küresel ısınma diyorlar ne diyorsunuz.
+allah diyorum mıgooo. yüce yaradanın kudretinden sual olunmaz. bu ısınmayıda biz yaktıgımız sobalarla saglamışızdır. şimdi ben gidip evimdeki şömineyi söndürecegimdir.
serdar ortaç:bana ne kardeşim ellerin ısınmasından,istanbul mu paris mi?sonra bana ellerin ısınması yararına organizasyonuna neden katılmadınız diye sormayın.bana ne abi? *
unakıtanların cevabının belli olduğu sorudur. "rabbime sordum "hakettiniz" dedi."
müslüm gürses; "yumurtaya can veren allah, küreyi mi ısıtamayacak?"
uçan adam sabri: herkes benim gibi yakıt kullanmadan uçmayı başarabilirse işte o zaman ısınmaz bu küre.
babutsa:
yanayım yanayım ateşlerde yanayım...
banu alkan:
ahahahayyy canım olacağı bu idi ısıtamasan ısıtırlar gülüm.
emre altuğ;sıcak çok sıcak daha da sıcak olacak...
recep ivedik: gonuşma leyn bu nasıl küresel ısnma ?! bu nasıl küresel ısınma arkadaşım?! sidiğimiz dondu burda. herşey koplo arkadaş. de gettt..