bugün

Kulağında en az bir tane bile küpe olmayan erkeğin bokumdan farkı olmayan tipsizliğidir.

Bokuma hakaret etmek istememiştim. O yüzden "manda bokundan farkı olmayan tipsizliğidir" demek istiyorum.

Bi de bunlar havalı olduklarını zannederler. Ahah güleyim bari! sıfır tip, sıfır havadasınız efendim.

Manda boku suratlılar.

Edit: kadın olmayan trollün söylemi.

Lan gayim ben gay! Kıçımı yırtıyorum burada. Gayler birliği açtım gelmediniz. Bi susun amk!
bir hızma takmayan kadının tipsizliği değildir. kadın torller de türemiş haydi hayırlı traşlar.
Muhtemelen bir dışlanmaya maruz kalmış, küpe takan bir erkeğin fikridir. Nasıl ki bileklik takanlara tipsiz demiyorsak, takmayanlara da demeyiz; estetik yargıların birleştiği bir nokta yoktur. Aynı şekilde, küpe takana ya da takmayana rencide edici yorumlarda bulunmak da haspamlıktır.
ona bakarsanızda makyaj yapmamış bayanda erkeğe aynı şekil geliyor tartışmanın gereği yok konuyu herkesin seçimi farklıdır kimi başka hoşlanır kimi başka o sizin kendi fikriniz saygı duyarım ama milli değerlerede saygı duymak lazım diye düşünüyorum.