bugün

evet efendim...

bir kadın aksesuarı olan küpeyi sanki erkek aksesuarıymış gibi takan erkeğin oğlan, yani nanoş hala anlaşılmadıysa bildiğiniz top olduğunu söyleyen kaslı yakışıklı büyük penisli ve tam erkek gibi erkek kumaş pantolon spor ayakkabılı uzun boylu sempatik kürt kardeşimizin iddiasıdır.

ayrıca şahsi fikrim sorulursa bugün kulağını deldiren erkek yarın g.tünü deldirir.
küpe takan erkeklerin umrunda olmayan tespit
yazara oğlan olmadığını kanıtlayacak yüz küpe takan erkek bulabilirim hatta 101. olabilirim.
tanım: yazarımsı sıçmasıdır.
küpe takan kişilere içten içe heveslenen, ama içinde bir gizli bir abaza yetiştiren, bu yüzden söylemleri bile oğlan, yollu tarzında olan insancıklar.
bunu diyen insana "yollasana kız arkadaşını bize* 1 hafta yolla 1 hafta sonra bak gör kim daha erkek" kim daha oğlan demek istiyorum ne pis bir ön yargıdır bu yakışıyorsa takarsın bu kadar.
kadına benzeyen erkeğe lanet edilmiştir . nasıl bir amaçtır ki erkeklik gururunu yere seren bu kafir icadı takılır hayret . benden size küpe erkekliğinize zarar vercek şeyleri oranıza buranıza takmayın .
-sevgi hanım bu senin büyük oğlan mı?
+küpe taktığına bakma normal bir erkek aslında.
adama senin göbek deliğindeki piercingi napıcaz peki diye sorarlar.
bu önermeye gocunup cevap veren küpeliler vardır ki onların ne olduğuna da ben karar veremedim.

gülüp geçmek lazım gençler, bu ne şiddet bu celal? hiç mi karşılaşmadınız bu tür ön yargılarla, aşın artık bunları canım... küpe takacak kadar modernsiniz ama bu tür yargılara sinirlenip kızacak kadar da ilkel? bir karar verin...
ailesinin ve ya çevresinin küpe taktığında onu yadırgayacak ve yargılayacaklarını düşündüğünden dolayı hiç bir zaman küpe takamayacak olmanın verdiği hevesin gırtlakta kalması nedeniyle küpe takanlara karşı içinde kin biriktiren yazar söylemidir. Haaasstir diye cevap verilebilir.
küpe takan erkekleri çoooook derinden etkilediğini düşündüğüm önerme. bu başlık sonrasında ben de bir daha asla ama asla küpe takmıyacağım artık. ben ne yapıyormuşum meğer.
yazık lan tespit yapmış adam, takmak olmaz artık.
herkesin taktığı kendine,
düşme elin derdine,
verirler eline,
kıramp girer beline.

kürşad bıçkın*
gerçektir.
(bkz: şşş la küpeli)
ilgi çekme amaçlı yapılan bir eylemdir. ben de varım deme şeklidir sadece.
Cahil cühela söylemi.
salaklığın zirvesine bayrağını dikmekle eşdeğer söylem.
küpe takan erkeklerin çoğunun ne kadar çekici göründüğünden haberi olmayan zattan çıkmış olması muhtemel söz öbeği.
küpe takan erkek topsa madem kadınlarda pantolon giyesemin o vakit, öyle şey mi olur?
o elemanın taktığı küpe ile kaç tane hatun götürdüğünden haberi olmayan cahil abazanın açlığın verdiği hezeyandan ileri gelen söylemidir.

(bkz: ellere var da bize yok mu)
küpe takan, erkeklerin daha sexy olması, daha erkeksi olması diye değiştirilecek önerme.
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
baba korkusuyla küpe takamayan alt tabakanın iddası.
büyütülmemesi gereken bi olay kim takar küpeye karşı çıkanı.
takana bir şey demiyorum da, bunu seksi bulanları anlayamıyorum. o nasıl bi fantazi len, adam kulağını mı kullanıyor?