bugün

Yakisiyorsa taksindir. Kim neden karismakta? Ben kendimde sevmiyorum kupe ama yakisana da guzel oluyor.
her erkeğe yakışmıyor yahu. yakışan taksın sonuna kadar arkasındayım. heyt be koçum!

arkasındayım dedim ama poposu güzelse bana güvenmesin arkasındayım sonuçta.
Yerine göre fakat maalesef çok azına yakışıyor.
Bu sözlükte olan sıradan şeyler yine birilerinin birilerine bok atması. Soğuttunuz ibneler.
küpeli adamlar siksin sizi gereksiz herifler. 3 tane küpe takıyorum çıkın karşıma bakalım kim erkek. Uludağ sözlük diye geldim salak salak adamların yazdığı sikimsonik şeyleri okuyorum. mallık bende yeni farkettim. sikiyim sözlüğünüzü de, sizin düşüncelerinizi de.
(bkz: başkasının hayatına burnunu sokmadan yaşayamayan canlı)
(bkz: türk insanının genel sorunu)
Sen kimsin ya.Erkekliği sizden öğrenecek değiliz. anlatmaya devam et sen dinliyor seni (bkz: götüm)

Küpeli erkek seven kızlar artı oylasın.
er'i çıkarın geriye kalan 'kek' kısmı olabilir anca bu tipler.
bu başlığa yazı yazan yazar salaklığı.
evet ben dahil.
insanların ne yaptığı, nasıl giyindiği, ne taktığı neden bu denli umrunuzda? Hâlâ saç uzunluğu, küpe, piercing ile mi adamlık ölçülüyor? Senin yetiştiğin ortam, aile tutumun bunları desteklemiyor ise başkalarına çamur atmak neden? Gerçekten iğreniyorum sizlerden.
Her deliğine doyana kadar yemiş bir erkektir.bir de böyle tipler "ama yavuz sultan selim de küpe takıyordu." yeağğ diyerek bitmeyen geyiğe girerler.
" Önyargıları parçalamak atomu parçalamaktan zordur. "
şimdi kekoluk fışkıran adamda iyi duruyor diyemem. Yakışan taksın efendim. erkekte daha estetik buluyorum küpeyi.
küpeyle adamlik yorumunun yapilmamasi gereklidir. ama bencede adamlik vasfının bir kismi kaybolmuştur. kadinlik hormonu fazla salgılanmis olabilir.
istiyorsa takabilir tabii yakışıp yakışmaması dahi önemli değildir. Milleti dinleyecek olsak çok işimiz var zaten boşverin takın siz hoş duruyor.
bir aksesuar olarak görüyorum ve takmayı seviyorum kadınsal bi hormonlada alakası yok bu işin muhafazakar kesim adamlık kısmından eleştiriyor ama koskoca padişah takmıştır bu şeyi.
Yakışana yakışıyor. Bok atmaya çalışmayın adamlık küpeyle mi belirleniyor? Çoook hojdur.
insanlar istediğini yapmakta özgürdür.
Kendi hesabima insanlarin tarih boyunca mumkun olan her yerlerini piriltili metal ve benzeri esyalarla donatmalari garip gelsede kisinin kendisine olup bizi ilgilendirmemesi gereken olaydir. Ha bugun yarin tek deldirilmek istenen yer kulak olmazsa o zaman sikinti baslamistir.
Toptur. Başka bir açıklaması asla olamaz. Kabul etmiyorum. Evet.
bana kalsa herkes jilet gibi giyinip ağır abi takılsın ama herkes özgür. kimsenin hayatına kimse karışamaz
Yağız delikanlıdır, top diyenleri dize getirir deepthroat yapar.
benim...
herkesin takdığı kendinedir o yzüden bana farketmez.
Osmanlı torunu olması olabilir bir nedeni. Hadi tartışalım kızlar bu konuyu.