bugün

Dinci aileden gelmeleridir.
saçları yağlıdır. pis manasında.
yazar isminin kübra olduğunu anlatmaya çalışıyor.

isimlerinin baş harfi k'dir.
Şerrrrrefsizim ahan da budur efendim. Ah bi rastgelsen de okusan şunları ama ne arar. Malak gibi yatıyo ya da facebookta saçma sapan muhabbetler ediyordur.

(bkz: Hmm diye mesaj yazan türk kızı)
Açık sözlü olmak.
türbanlı olması.
isimlerinin kübra olması.
Facebookta rabia işareti yapıp,Erdogana sevgi gösterilerinde bulunmaları.
Egoist olmaları. Kendileri de kabul ediyo bunu. kübra nın anlamı zaten büyük olan ismin karaktere bi yansıması var yani.
Benim kuzen var kübra.
Kardeşi de büşra.
Sarışın yeşil gözlü, dünyalar tatlısı bir kız. Çevresindeki kızlardan 5-10 basamak daha şirin, daha güzel.Benden 13 yaş küçük olduğu için ve kuzenim olduğu için söylediklerimin tamamı iyi niyetli şeyler. Evet evleneceği adamı bulmak için 40-50 kişi ile islam sınırları içinde görüştüğünü biliyorum. Ama bu kuzenimin kötü biri olmasından değil, tamamen erkeklerin ona uygun ağırlıkta olmadığından.(onu ne doktorlar, ne mühendisler istedi, ben şahit oldum) En son bir delikanlı ile nişanlandılar.
Aradığı çocuğu buldu sanırım. Bir ömür boyu mutlu olurlar inşallah.
Nişanlısı istedi diye kapandı şimdi. Daha da bir şirin oldu.
Benim gördüğüm 3 tane kübra'nın da ortak özellikleri, inanılmaz güzellikte resim yapabilmeleridir. Öyle az buz değil, profesyonel ressam kalitesinde resimler yaparlar.
çok güzel olmaları.
bunu ben açmadım lan. saygılar.
Göbekleri var.
Saçları siyah, çok ve kalın tellidir.
Memlekete göre değişir, izmirli Kübra taş, Yozgatlı Kübra leştir.
(bkz: eskiden format diye bir şey vardı) .
muhafazakar aileden gelmeleri.
(bkz: kübra dağlı)
"türbanlı olmaları" gibi genel ve nispeten doğru bir kanı var ama ben istisnasına denk geldim sanırım.

sonra gitti tabii, orası ayrı mesele.
Evlilik meraklısı oluyorlar. Evet.
Tatlis oluyorlar.
esmer olmaları .
Büşra ya da Esra adında kardeşleri vardır.
Kesin!
Ulan herşeyi yazmışsın zaten illaki birisi denk gelir.
%64 oranıyla kaşarlık oranı en yüksek kızlardır. %48 oranla sigara içerler. %34 oranında Dip boyasıyla dolaşırlar. %89 oranında iqları 90 ın altındadır.