bugün

kısa boylu ve koca götlü olanını da gördüm, taş gibi bacakları olanını da.
Cana yakin. Kesinlikle bakimli ince yapili ve kibar. Elinde olani esirgemez.
ailesi muhafazakardır...
Kobra severdirler.
ıphonelarını kıç ceplerinde taşımak .
şakirt olurlar.
isimleri kübra oluyor genelde.
adlarının kübra olmasından başka genel bir özellik bulamazsınız.

yav nelerle uğraşıyorsunuz? teallam.
bu isimle kızlardan tesadüfmüdür bilinmez hiç hoşlanamadım. hiçbiri birbirine benzemiyor ama ortak özellikleri vücutlarının berbat olması. birisi çok kısa diğeri trol gibi diğerinin hormon dengesi bozuktu ilkokul 5 e giderken ergenliğe girme alametleri vermişti.
kısaca bu isme sahip olan kızlar yalnız fizik olarak değil kişilik olarak tercih etmeyeceğim tiptelerdi. ayrıca kezban ismine alternatif gerekirse tereddütsüz kübra ismi kullanılabilir.
bencil olurlar, pragmatiklerdir, çevresinde ki insanları meta olarak görürler , çıkarları uğruna tüm iyi şeyleri bir anda satabilirler, adamı ayakta satar dediklerindendir.
uzun saçlı oluyorlar, genelde etek giyiyorlar, türban da takabiliyorlar, mini etek de giyebiliyorlar, makyaj yapıyorlar, kadınsı şeyler hep, kübra isimli erkeklerde böyle birşey yok mesela, kübra diye erkek de olmuyor zaten, ibneliğin alemi yok.
Benim tanıdığım kübralar ter kokuyo amk.
başörtülü olurlar.
Genc yasta evlenirler. Muslumler cok sever körpe kizlari. Pedofili efendi.
(bkz: kezo)
bilmiyorum bir tek bana mı denk geliyor ama Kübralar esmer büşralar beyaz tenli oluyor. Çok garibime gitti bak şimdi.
Edit: bir tek bana denk geliyormuş. ben de yüzyılın genellemesini yaptığımı sanmıştım.
beyaz tenli olmalarıdır.
(bkz: gözlüklü olması).
minyondur çoğu.
Kezban ve ezik olmalaridir.
Havalı, Egosu yüksek, Güzel ama herkesin ilgisinin yüksek olandır.
çekicilikten uzak ve iyi anlamda saf ve temizdirler.
Kapalı olmaları..
genel itibariyle esmer olurlar, kardeşleri varsa onlar da genelde busra veya esra isimli olurlar.
yarısı muhafazakârdır.
güncel Önemli Başlıklar