bugün

ayak işlerini yapıyorlar bence öldürmemeliyiz. çalışıp tarımsal ürünleri ayağımıza getiriyorlar eşşekler gibi niye öldürelim ki?
Organik gıdalar her zaman onların elinde olduğu için.
anasını köylüler mi sikti amk bu ne nefret mübarek. dizilerde görüdükleriniz ile gelip burada saçmalamayın amk.
Ne demiş yüce mustafa kemal atatürk köylü milletin efendisidir. Sen sıçtığım boka konuş. Gerçi o bile dinlemez.
köylü milletin efendisidir.
postmodern zırvalıkları.
Köylüyü öldürürse ne bok yiyeceğini bilmeyen bir yazar beyanı. Evet.
Bu bir şiirdir.
Şiir düz yazı gibi direkt anlam içermez. Anlamı bir zahmet okundugunda anlaşılır.
okumadan, ne anlattığı anlaşılmadan nefret kusmak. işte öldürülmesi gereken şeylerden biri de budur.
ismet Özel'inn cevabını veremediği soru.
(bkz: akla karşı tezler)
ailece tanıdığımız köylü bir aile var. şehirde evleri var ama inanın köyde bok içinde duruyorlar. evin gelini dünya iyisi hamarat, çalışkan bir ablamız. ama işittiğime göre kocası fena dövüyormuş hatta duyduğuma göre kimse görmesin diye tarlada dövüyormuş. söylediklerine göre kayınpederi bile dövüyormuş. inanın duyunca şok oldum sinirden yumruğumu sıktım nasıl olur dedim nasıl bu kadar iyi bir insan bu çağda böyle bir zulme maruz kalır. işte o anda anladım ki köylüleri öldürmeliyiz.

--spoiler--
köylüleri niçin öldürmeliyiz?

çünkü onlar karılarını döverler
seslerinin tonu yumuşak değildir
dışarda ezildikçe içerde zulüm kesilirler.
--spoiler--
Gece gece soğuk su üzerine iyi giden şiirdir.
Lütfen Türkiye'de ki köylülerden başlayın öldürmeye.
age of empires mi lan bura.
Meli- malı eki kullanarak, zorunluluk anlamı katılmaya çalışılan, ne idüğü belirsiz homo erectusların, soru sıçmığıdır.
Kim dedi olum öldürün diye, ve sen nasıl bir anlam yükledin ki, öldürmeliyiz oldu heee?
Kuştan ödünç alınan beyinle yazılmıştır ne yazık ki.

Edith piaf: bunun şiirden bir dize olduğu bilinsede, ironi yapılmış olsa da, itici ve kulağa hoş gelmeyendir.
ironiden zerre anlamayan insanlarla dolu toplumların kaldıramayacağı üsluptur.
köylüleri nasıl eğitmeliyiz ? bu sorunun cevabı bulunduğu takdirde öldürme eylemine haklı sebepler aramaya gerek kalmaz.
Köy enstitüleri kapatılmış bir ülkede cinayete kolları sıvamak. Hıı Allah'ın girizeğalısı akşama kadar söverim sana şimdi ben.
Köylüleri niçin öldürmeliyiz'den kasıt niçin değiştirmeliyizdir.
Çünkü bazı şeyleri değiştirebileceklerine inanmıyorlar, kayıtsız şartsız itaat ediyorlar.
(bkz: cem küçük) beyanatı mı acaba ?
Köylüleri niçin öldürmeliyiz? sorusuna cevap aramak yerine köylüleri öldürmeye çalışırken köylüler tarafından nasıl sikilmeyiz? sorusuna cevap aranmasını gerektiren kendisini şehirli zanneden kökenleri mis gibi tezek kokan mal beyanı başlık.

Yavrum siz köylülerin mütevazı saf ve hoşgörülü olmasından yola çıkarak onları kolay lokma sanıyorsunuz galiba. Köylü dediğiniz insanların eserinin üzerinde yaşıyorsunuz dikkatinizi çekerim sizi eserinin üzerinde yaşatan köylülerin kafasını bozarsanız sizi eserinin altında da ezer.
köylü mü kaldı mk diye sorgulatandır.

en ücra köy, büyükşehir yasasıyla mahalle oldu. artık hepimiz şeherliyiz. götümüzde don yok, ayağımızda çarık yok ama olsun şeherli olduk.
Yozgatlı birinin yazdığı şiir.
ananı çok silkelediklerinden herhalde öldüresin var.
Bu ne demek şunu yazmaya insan nasıl cesaret ediyor ya. Sözde hayvan sever, çevreye duyarlı, doğa canlısı insanlar bunları söyleyenler. Sahtekar üç kağıtçı adamlar. insana değer vermiyorsun insana. Hayvan sevsen, doğayı korusan ne yazar.
Şuan büyük şehirlerde yaşayan bütün insanlar yarısı köylü. Ve bu malum kitlenin kime oy verdiği belli. Ekonominin devletin eğitimin bu halde olmasının sebebi bu köylü zihniyetli insanlar yüzünden.
şuan, siyate yazan biri bu köylülerden biri olabilir mi?