bugün

köy yumurtası, köy tavuğu, köy domatesi , köy ekmeği denilince koşa koşa alışveriş yaparken köy kızı denilince yaptığımız ayıbı telafi için yapılması gereken kampanyadır.
köy kızı da diğer ürünler kadar saf ve albenilidir.
Köy havası, deyince herkes ayder yaylasına çıkıyor amk! Ona gelince iyi.
Yok bir tarla üstüne villa. adını da çiftlik koyup zamparalık yapıyosunuz oralarda sadece. Alacaksınız lan! sadece köy havası, köy yumurtası, köy türküsü değil! köy kızı da aynı ilgiyi görecek! özellikle sözlüğün 1 numaralı vasıfsız trolüne buradan sesleniyorum! köy kızının sülalesi siksin seni!
şehir kızlarının hiç tadı yok. dıştan iyi gibi kesip bakıyosun içi silikon alacaksan doğal alıcaksın.

edit : eksi verenler olmuş akıllı olun lan domates kılıklılar.
hiç köylü kızı görmemiş kişinin söylemidir... dicektim ki 2.entryi gördüm. *
tabii, tabi alırız huhhuuu kampanyasıdır.
sonuna kadar katıldığım kampanyadır.*
(bkz: köylü kızları da bizi alacak mı)
Genç Osman a özenip dışarıdan kız almaya yeltenen yazarların kampanyasıdır.
köylerdeki wireless bağlantıdan haberi olmayan kesimin, "saf" arayışının sürmesi anlamına gelir. hiç konuşmadım, görmedim yalanı tarih oldu artık, çet bile yapmıştır.
bazlama ve ayrana hasret kalmış uuserların katılacağı organizasyondur. köyü gördüm mü bazlamaya arana bağlarım aga, böyle sığ adamım.
şehirde yaşayan bütün kızlara sürtük gözüyle bakan türk erkeklerinin seve seve katılacağını düşündüğüm kampanyadır.
Organikse olur lakin ben çok fazla gezen kız istemiyorum.
wuppertal'in koyunden bulacagim bir Svenja ile gerceklestirmeyi planladigim eylem.
az gezen helal süt emmiş ornagik kız bulmak lazım bunun köylüsü şehirlisi olmaz. köylü kızları siz ne sanıyorsunuz şehirli kızları sulu götürür susuz getirirler.

nasıl samam , pirinç, canlı hayvan ithal ediliyorsa kızlarıda ithal etsinler. ithal gelin bürosu kursunlar. hem ülkeye döviz girişide olur.
kilosunu kaçtan alıyosanız, söyleyin ben de alayım. olum cidden iticisiniz ya.
''köylü kızını aldık şehirde gözü açıldı'' dedirtebilir aman dikkat yani.
yazarların boş yaptığı başlık.

köylü kızı dediğiniz kurdun önde gidenidir. öyle her erkeğe erkek demez, adam yerine koymaz. kendimden biliyorum. bir de gözü açıldı demişler, arkadaşlar o gözü açılmamış lafı, anneannelerimizin devrinde on beşinde evlenen kızlar için geçerliydi. şimdi 15'inde evlenen haberlere çıkıyor çocuk gelin diye. samsun için konuşuyorum. genelleme yok.

yani birde bizim köy normalde bin kişilik bir köy. bunun çok az bir kısmı, istanbul'da. çoğunluk almanya, fransa, avusturya'da. takılıyorlar öyle. köye gelen porcheları bilmiyorsunuz tabii. bikini izlerini görmüyorsunuz. ben görüyorum. biliyorum.

siz erkekler şu şekil karı istiyorsunuz: "karı bana karışmasın; önümden yemeğimi, yatağımdan amcığımı eksik etmesin. he birde çalışsın, çorba da tuzu olsun. ben başka karıları yine hayvan gibi süzeyim ama benimki libido olsun. hem erkek yaradılış itibarıyla döl saçıcı bir durumda, bunu normal görsün, ses etmesin. yarrağı boğazına kadar ittirince zırlamasın. evlenirken hayatında sik görmemiş bakire olsun, ama gece oldu mu bana erkekliğimi yaşatsın."

yazık la kimin çocuğuysa bu.

bizim köyde kampanya falan yapmayın kardeşim. valla tüfeklen vururum.

öyle karı bulursanız getirin, bir turda ben binecem. ahahah.

burda başlığı okuyan kızlara birşey diyeyim.

nolur, ama nolur. bu tarz düşünce yapısına sahip erkeklerle evlenmeyin. evlendiniz, herkes hata yapabilir. bari ikinci üçüncü çocuğu yapmayın. çünkü bunlar mal. ve ben etrafta bu kadar çok mal olmasından çok rahatsızım, batıyor bana. size de batıyor biliyorum. azalarak bitecekler, buna o kadar eminim ki. bari torunlarımızın torunları saçma sapan şeylerle uğraşmasınlar.
güncel Önemli Başlıklar