bugün

sivas gemerek'te yaşanan ibretlik olay.

https://tr.sputniknews.co...-kopegini-kacirip-tecavuz

--spoiler--
Eşi: Engel olamıyorum, utanç içindeyim
Olayın ortaya çıkması sonrası tarım ilacı içen Şükrü B.’nin ifadesinin alınması işlemi yapılamazken, eşi K. B.’nin ise “Bu adama ben de engel olamıyorum. Yapılanlar nedeni ile utanç içindeyim” dediği öğrenildi.

Olaya ilişkin Hayvan Hakları Federasyonu avukatları da Gemerek Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Av. Senem Demirel Acar savcılık dilekçesinde “Şüpheli, sürekli olarak köylünün köpeklerini kaçırıp tecavüz etmektedir. Şükrü B. köylünün bahçesinde, tarlasında, köpekleri bulduğu yerde tecavüz etmekten geri durmamıştır. Bugüne kadar birçok kişi tecavüzüne şahitlik etmiştir” denildi. Sivas Valisi Salih Ayhan ise Twitter hesabında, Şükrü B.’ye cezai işlem uygulandığını soruşturmanın sürdüğü bilgisini verdi.
--spoiler--
Gemerekten sonrasını okumadım gerek yok çünkü kaypak sapık herifler.
Ç*kü kesilip köpeklere yedirtilesi durum. Gerçi hayvanlara da yazık dokunabilir.
sırada ağaç kovukları var la herhalde .
Bu sivasın şebeke suyuna ne atıyorsunuz mk?
Seri sapik.tez cezaevine.
Kemalistler köylere kadar ulaşmış. Laik Türkiye döneminde olmuştur. Evet.
tecavüzü engellemeye çalışanları 3 yıl hapse atmışlar ve muhtarlığını iptal etmişler. bundan güç alan herifte bütün köpeklere elinin uzatabilmiş.

"Yine, köy muhtarı S. S. ve iki kardeşinin de, köpeklerine tecavüz ettiğini gördükleri Şükrü B.’yi darp edince karakolluk oldukları öğrenildi. Üç kardeş, 3 yıl 1’er ay 15’er gün hapis cezası aldı. Anılan dava nedeni ile S. S.’nin muhtarlık yetkisi iptal edildi."
eşcinsellik hastalıktır ama eşek kopek s2kmek neredeyse atasporu bu coğrafyada..
Alevi vatandaşlarımızın bulunduğu bir köydür.
adamlar ya 30 erkek toplaşıp birbirlerini sikiyor ya da kediyi köpeği. bunlar nasıl çoğalıyorlar lan?
Ülkeyi psikiyatri hastanesine çevirmek istiyorum.
Abicim biz 42 yaşında artık zorlanıyoruz. Rusya da bile..

Millette ne iştah varmış, köyde köpek bırakmamış..
insanlığı utandıran haysiyetsizdir.
Rezil aşağılıklar!
kesinlikle kanında k*rt kanı var bu kadar zoofili düşkünü olmasının başka açıklaması olamaz.
Hapis cezası verilemez.
Kabahatler kanununa göre yargılanır para cezası alır.
amores perros filmindeki sokak serserisi görünümlü, köpek dostu amcaya teslim edilmelidir.
ya dayı mezardan kombinen var hala aklın nerde . bı köpekte tutup kopartamamıs sapkın rezil herif.
adam demişsiniz ama bu amip.
(bkz: orospu çocuğu)

sözlükte küfür etmeyi tercih etmiyorum ama benim köpeğime tecavüz etse böyle uzaktan orospu çocuğu demekle kalmazdım. ben de ona öyle bir tecavüz ederdim ki 7 den 70 e tüm sülalesi anasının amına kaçardı onlara da kaymayayım diye.

bir insan bir hayvana nasıl hallenir aklım almıyor. sorsan dini bütündür bir de bunlar. oysa hayvanlar allahın dilsiz kullarıdır.

tecavüz hakkını da kim kendinde nasıl buluyor onu da anlamış değilim. hepsinin kökü kurutulmalı. iktidarsız orospu çocukları.
güncel Önemli Başlıklar